Aktualności

16-09-2020-16:46:05

Doro w Polsce: Nowy termin koncertu

Udostępnij! Tweetnij!

Doro Pesch wraz z zespołem powróci do naszego kraju 24 listopada 2021 roku i zaprezentuje się w klubie Proxima.

Doro fot. Warner Music Poland

Ze względów bezpieczeństwa, cała jesienna europejska trasa Doro została przesunięta. Oznacza to, że niemiecka rockmanka nie wystąpi w Polsce w tym roku.

Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek jest już możliwe w miejscu ich zakupu. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie koncertu.

Bilety na przełożony koncert Doro można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.

Bilety na koncert są dostępne tutaj.

Doro Pesch to niekwestionowana królowa heavy metalu i żywa legenda gatunku, uwielbiana przez fanów na całym świecie. Nie tylko przez wzgląd na wspaniałą muzykę, którą tworzyła pod szyldem Warlock i tworzy jako Doro, lecz również ze względu na swoją otwartość i miłość do fanów, którą na każdym kroku podkreśla.

Pochodząca z Düsseldorfu Niemka z grania heavy metalu uczyniła życiowy priorytet. Jej rodziną są przyjaciele z zespołu, ekipy technicznej, a przede wszystkim miliony maniaków metalu na świecie, którzy niezliczone ilości razy owacyjnie przyjmowali występy Doro, chociażby na legendarnym festiwalu Wacken Open Air, na który regularnie jest zapraszana oraz niemal we wszystkich zakątkach świata, w których organizowane są metalowe koncerty.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Doro

{* *}