Aktualności

17-09-2020-07:38:25

Koncertowy film i płyta Stevie Nicks

Udostępnij! Tweetnij!

Stevie Nicks zapowiedziała premierę koncertowych wydawnictw dokumentujących jej trasę "24 Karat Gold Tour".

Stevie Nicks "24 Karat Gold: Songs From the Vault" fot. Warner Bros.

Koncerty w ramach tournée promującego kompilację Stevie Nicks odbyły się w 2016 i 2017 roku. Film "Stevie Nicks 24 Karat Gold The Concert" zostanie zaprezentowany w niektórych kinach i podczas wystaw artystycznych w dniach 21 i 25 października. Bilety sprzedawane będą poprzez tę stronę. Za reżyserię odpowiada Joe Thomas. Materiał zarejestrowano podczas występów w Indianapolis i Pittsburghu w 2017 roku.

Koncertowy album "Live in Concert: The 24 Karat Gold Tour" składa się z 17 utworów, w tym koncertowych wersji takich hitów jak "Stand Back" i "Gypsy" czy po raz pierwszy live "Crying in the Night". Wydawnictwa pojawią się w formatach 2CD i na 180-gramowym winylu.

- "24 Karat Gold Tour" to była moja ulubiona trasa - mówi Stevie Nicks. - Nie tylko mogłam śpiewać piosenki, ale i opowiadać ich historie. Cieszę się, że mogę przedstawić te koncerty fanom.

Amerykańska rockowa wokalistka znana jest przede wszystkim z zespołu Fleetwood Mac, ale z powodzeniem prowadzi też solową karierę. Jej dorobek zamyka "24 Karat Gold: Songs from the Vault" z września 2014 roku.Udostępnij! Tweetnij!