Aktualności

22-09-2020-12:21:12

Pochodząca z Polski Gia Koka i gnash podnoszą na duchu

Udostępnij! Tweetnij!

Pochodząca z Polski wokalistka i kompozytorka Gia Koka prezentuje singiel "Crybaby" z gościnnym udziałem producenta o pseudonimie gnash.

Gia Koka fot. Universal Music Polska

- Chciałam stworzyć perfekcyjną piosenkę o rozstaniu, która doda siły wszystkim przechodzącym przez ten trudny czas, jak również skłoni ich do tańca - mówi wokalistka o "Crybaby". - Utwór jest zadziorny, zabawny, seksowny, każdy może znaleźć w nim coś dla siebie. Byłam bardzo podekscytowana, że gnash zgodził się pracować ze mną, bo dzięki niemu utwór wzniósł się na znacznie lepszy poziom. Miłego słuchania.

W "Crybaby" pochodzący z LA producent wspólnie z Gią zastanawia się nad tym, co jest tak naprawdę najważniejsze w życiu.

- Od czasu do czasu każdy ma prawo sobie popłakać, ale musimy też pamiętać, by nie narzekać w sposób bezproduktywny - wyjaśnia gnash. - Czasami za bardzo pogrążamy się w tęsknocie za drugim człowiekiem, a to nam zżera całe życie. Potrzebujemy więc piosenek, które dodadzą nam siły, pewności siebie i sprawią, że szybciej zaczniemy dostrzegać pozytywne strony sytuacji.

Wokalistka i kompozytorka Gia Koka urodziła się w Polsce, a wychowała w Holandii. Do tej pory jej katalog liczy zgromadził imponującą liczbę przekraczającą miliard streamów. Artystka zyskała rozgłos za sprawą singla "Not Going Home" z DVBBS, który trafił do Billboard Too 20 Hot Dance Charts oraz Top 10 Canadian Airplay Charts, a także pokrył się kilka razy platyną w Kanadzie. Kolejne sukcesy to "Crazy" Lost Frequencies & Zonderling ft. Gia Koka oraz "2 Hearts" z Samem Feldtem i Sigmą, a także "Say A Little Prayer" Brooksa.

gnash debiutował w 2016 utworem "i hate u, i love u", który spędził aż 39 tygodni w zestawieniu Billboard Hot 100, Artysta wydał pięć EP-ek: "u", "me", "us", "if" oraz "we".
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Gia Koka, gnash