Aktualności

25-09-2020-16:16:59

Tiësto wraca z porywającym singlem

Udostępnij! Tweetnij!

Ikona sceny dance, Tiësto, wraca z świeżym brzmieniem, prezentując swój nowy hymn "The Business" - pierwszy singiel wydany w barwach Atlantic Records.

Tiësto fot. Ramona Rosales

Wraz z piosenką do sieci trafił teledysk, który wyreżyserował Christian Breslauer. W klipie występuje popularny komik Casey Frey. Klip miał premierę po występie Tiësto w Red Rocks Amphitheatre, jednej najbardziej niezwykłych koncertowych lokalizacji. Na wirtualnej tanecznej imprezie pojawiło się wielu artystów, a komu umknęła transmisja, może raz jeszcze obejrzeć występ na kanałach Tiësto oraz ekskluzywnie w Polsce na fanpage'u Sunrise Festival dzisiaj (25 września) od godziny 16:45.

- Od dawna tworze muzykę, którą kocham, ale kiedy pojawia się piosenka taka jak ta, wiesz, że to coś wyjątkowego - mówi DJ. - Cieszę się, że w końcu mogę się nią podzielić ze światem. Jestem szalenie podekscytowany, zaczynając nowy rozdział kariery z ekipą Atlantic Records. To pierwszy z wielu nowych utworów.

Tiësto to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Laureat Grammy, zdobywca platynowych płyt i międzynarodowa ikona. DJ i producent, który otrzymał tytuł Największego DJ-a wszech czasów w plebiscycie "Mixmaga", trafił na szczyt zestawienia DJ-ów "Rolling Stone'a" i został nazwany Ojcem chrzestnym EDM przez "Billboard".

Na koncie ma ponad 36 milionów sprzedanych albumów oraz łącznie 8 miliardów streamów, a także ponad 30 milionów fanów w najróżniejszych zakątkach globu.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Tiësto