Aktualności

28-09-2020-11:18:11

Dagny z koncertem w Polsce. Norweska gwiazda muzyki pop wiosną w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Dagny, autorka hitów "Love You Like That" i "Backbeat" zaśpiewa w kwietniu 2021 roku w klubie Hybrydy.

Dagny fot. Archiwum artystki

Pochodząca z Norwegii Dagny od dziecka obcowała z muzyką. Jej rodzice są muzykami jazzowymi, jednak piosenkarka niekoniecznie chciała pójść w ich ślady. -Chciałam być astronautką, archeologiem lub piłkarką - przyznaje. Na szczęście los rzucił ją w innym kierunku.

Artystka zawsze szła pod prąd. Jej debiutancki singiel, "Backbeat" z 2015 roku, został uznany przez Zane'a Lowe'a numerem 1 na liście przebojów BEATS, zanim jeszcze ukazał się publicznie. Talent Dagny do pisania piosenek i tworzenia idealnie skrojonych popowych przebojów podbił serca fanów na całym świecie. Norweżka współpracowała już m.in. z takimi gwiazdami jak Børns, Steve Aoki i Katy Perry.

Po wydaniu debiutanckiej EP-ki "Ultraviolet", na której znalazły się utwory "Backbeat" i "Fools Gold", Dagny spędziła kolejne trzy lata pisząc nowe utwory i wydając kolejne single, jak niesamowity "Love You Like That", który przyniósł jej miliony streamów (3 mln YT, 30 mln Spotify).

Jesienią światło dzienne ujrzy nowy materiał artystki, składający się z dwóch odrębnych części. Pierwsza opowiadać będzie o wchodzeniu w nowych związek, druga traktować o życiu po nim. Zapowiedzią krążka jest utwór "It's Only a Heartbreak".

Bilety w cenie 69 zł dostępne będą od 2 października na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Dagny