Aktualności

28-09-2020-12:17:21

Travis Scott, Young Thug i M.I.A. w jednym utworze i w domu Micheala Jordana

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił numer "Franchise", który wspólnymi siłami stworzyli Travis Scott, Young Thug i M.I.A.

Travis Scott fot. Archiwum artysty

W numerze usłyszymy ciężki beat, niesamowity flow i genialne połączenie osobowości. Okładkę singla przygotował znany artysta - George Condo. Do "Franchise" powstał klip wyreżyserowany przez samego Travisa i White Trash Tylera. Za lokacje posłużyła między innymi legendarna posiadłość Micheala Jordana w Chicago. Oczywiście zobaczymy w nim masę butów i sportowych samochodów.

Ze względu na współpracę Travisa Scotta przy soundtracku do kinowego hitu w reżyserii Christophera Nolana "Tenet", nowy singiel miał swoją premierę w ponad 100 IMAXach w USA przed pokazami właśnie tego filmu. Do utworu powstała także specjalna limitowana seria kaset, płyt i ubrań sygnowanych "Franchise".

O Travisie było ostatnio głośno ze względu na koncert zorganizowany w grze Fortnite i nowy singiel nagrany z Kid Cudi - "The Scotts". To niesamowite ile udało mu się osiągnąć w ciągu tygodnia od tamtej premiery. Raper zmiótł z planszy wszystkich niedowiarków. Najpierw pobił rekord liczby uczestników podczas koncertu w grze Fortnite, w wydarzeniu brało udział 12 milionów osób! Od 24 kwietnia utwór "The Scotts" został odtworzony ponad 450 milionów razy w Spotify, co przełożyło się na 1 miejsce w globalnym rankingu. Kolejne 220 milionów dołożyły cztery klipy do utworu w serwisie YouTube oraz nagranie z wydarzenia na oficjalnym kanale Fortnite. Bardzo dobrze został odebrany także jego ostatni singiel o nazwie "TKN" nagrany z Rosalią.Udostępnij! Tweetnij!