Aktualności

29-09-2020-18:14:29

Christine Baranski odmieniona przez Dolly Parton

Udostępnij! Tweetnij!

Dolly Parton spróbuje powstrzymać Christine Baranski w filmowym musicalu "Dolly Parton's Christmas On The Square". Przy okazji zaśpiewa kilkanaście piosenek.

Dolly Parton fot. Alcon Film

Bohaterką świątecznego projektu platformy Netflix będzie bogata, a przy okazji okropna Regina Fuller (Christine Baranski), która po śmierci ojca wraca do swojego rodzinnego miasteczka Fullerville, aby tuż przed Bożym Narodzeniem eksmitować wszystkich, a ziemię sprzedać deweloperowi pod budowę centrum handlowego. Na szczęście, po wysłuchaniu opowieści mieszkańców, ponownym związaniu się z dawną miłością (w tej roli Treat Williams) i przyjęciu wskazówek od prawdziwego anioła (Dolly Parton), kobieta zaczyna zmieniać się w lepszą osobę.

Obsadę "Dolly Parton's Christmas On The Square" uzupełnią m.in. Jenifer Lewis, Josh Segarra, Mary Lane Haskell, Jeanine Mason, Matthew Johnson, Selah Kimbro Jones i Douglas Sills.

Za reżyserię i choreografię filmu odpowiada trzykrotka laureatka nagrody Emmy, Debbie Allen. Autorką scenariusza jest Maria S. Schlatter. Premierę na Netfliksie zaplanowano na 22 listopada.

Przypomnijmy, że Dolly Parton to gwiazda ekranu i estrady. Do Oscara była nominowana za obrazy "Od dziewiątej do piątej" i "Transamerica", a jej wszystkich nagród muzycznych nie sposób zliczyć. Christine Baranski znana jest głównie z seriali, by wymienić choćby "Cybill", "Happy Family", "Żona idealna", "Teoria wielkiego podrywu" i "Sprawa idealna".
Udostępnij! Tweetnij!