Aktualności

30-09-2020-11:14:48

Why Don't We zaskakują nowym singlem

Udostępnij! Tweetnij!

Formacja Why Don't We oficjalnie wróciła z singlem "Fallin'", który właśnie ukazał się razem z "wysokooktanowym" teledyskiem w reżyserii Isaaca Rentza.

Why Don't We fot. Warner Music Poland

Rozpoczynający się od mocnego, perkusyjnego wejścia numer rozwija się do potężnego refrenu, podbitego ognistym falsetem i skandowaniem "Maybe, we'll just keep fallin'".

Po trzech latach spędzonych w trasie, kwintet z Los Angeles - który tworzą Daniel Seavey, Corbyn Besson, Jonah Marais, Jack Avery i Zach Herron - zniknął z mediów społecznościowych, by skupić się na pisaniu, nagrywaniu i produkowaniu nowego materiału, otwierającego kolejny rozdział w karierze. Pełni energii i z podejściem D.I.Y. (zrób-to-sam), zespół postawił na zgrabną muzykalność i śmiałe eksperymenty.

- Pisanie i produkowanie własnej muzyki daje mnóstwo satysfakcji" - wyjaśnia Corbyn Besson. - Przez ostatnie cztery lata staliśmy się na tyle pewni siebie, że postanowiliśmy wymyślić się na nowo i zostać kapelą, jaką zawsze chcieliśmy być. Nadszedł czas, byśmy zrobili wszystko od początku do końca sami. To nasze pomysły, melodie, przemyślenia.

Od debiutu w 2016 roku, Why Don't We mogą pochwalić się ponad 3 miliardami streamów, 670 milionami odsłon na YouTube, 4,8 milionami fanów na Instagramie, dwoma platynowymi i czterema złotymi singlami w USA, dwoma utworami w top 20 listy Pop radio oraz debiutancką płytą w top 100 zestawienia Billboard 200. Stawiając na innowację i niekonwencjonalne metody dystrybucji muzyki, zespół aktywnie angażował rozrastającą się rzeszę fanów. W ciągu 5 latach spędzonych na wspólnym graniu, wydali 5 EP-ek, by w 2018 roku w końcu zaprezentować światu długogrający debiut "8 Letters". W ubiegłym roku w miesięcznych odstępach publikowali single, w tym "Big Plans", "I Don't Belong In This Club" z Macklemore'em oraz napisany przez Eda Sheerana, a wyprodukowany przez Steve'a Maca "What Am I".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!