Aktualności

30-09-2020-13:48:13

Roisin Murphy wystąpi w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Uwielbiana przez polskich fanów, Róisín Murphy, po świetnym przyjęciu na FEST Festival 2019, wraca do Polski. Artysta wystąpi 26 września 2021 roku w warszawskim Centrum Kongresowym EXPO XXI.

Róisín Murphy fot. EMI Music Poland

Róisín Murphy to niekwestionowana ikona brytyjskiego electropopu. Swoją karierę i popularność zdobyła razem z zespołem Moloko, ale od wielu lat z powodzeniem działa solo. Koncert w Polsce będzie promować jej najnowszy album, "Róisín Machine", który ukaże się 2 października 2020 roku. Album który promują single jak "Murphy's Law", "Narcissus" oraz "Incapable".

Róisín nieustannie się rozwija i ewoluuje w swoim muzycznym brzmieniu. Wystarczy przyjrzeć się jej utworom, od downtempowych hitów, takich jak "Party Weirdo", przez topowe popowe kawałki "The Time Is Now" i "Sing It Back" nagrane z Moloko, jak również poprzez szalenie zróżnicowaną karierę solową, która przemknęła radośnie od włoskich piosenek, aż po potężne utwory w stylu "Let Me Know". Niepostrzeżenie stała się jedną z najbardziej innowacyjnych i niespokojnych artystek w Wielkiej Brytanii.

Sprzedaż biletów na koncert w Warszawie rozpocznie się 2 października o 10:00. Wejściówki pod tym adresem.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!