Aktualności

02-10-2020-14:43:32

Powstanie film o Beacie Kozidrak

Udostępnij! Tweetnij!

W Aurum Film ruszają prace nad scenariuszem biograficznego filmu fabularnego, którego bohaterką będzie Beata Kozidrak - polska piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka zespołu Bajm.

Beata Kozidrak fot. Prestige MJM

Reżyserem i współscenarzystą projektu będzie twórca "Cichej nocy", Piotr Domalewski, z kolei producentami Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham.

- Myślę, że moje barwne życie w ciekawy sposób można pokazać na ekranie - czytamy w wpisie na Insagramie gwiazdy. - Będę wspierać twórców filmu, żeby powstał interesujący, piękny i mądry obraz, w którym będzie dużo muzyki. To się dzieje naprawdę. Jestem bardzo podekscytowana!!! Trzymajcie kciuki.

Beata Kozidrak oczywiście zasłynęła za sprawą działalności z zespołem Bajm, ale w dorobku ma również trzy solowe płyty. Albumy "Beata" (1998) i "Teraz płynę" (2005) dwukrotnie pokryły się platyną, a "B3" (2016) złotem. Ostatnio artystka zachwyciła swoim udziałem w #hot16Challenge2 oraz udziałem w projekcie "Albo inaczej", w ramach którego nagrała swoją wersję "Bez ciśnień" Zipery.

https://www.instagram.com/p/CF1iAxdDm40/
Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!