Aktualności

05-10-2020-08:46:40

Czeska gwiazda Karin Ann zaśpiewa przed sanah

Udostępnij! Tweetnij!

Karin Ann, zwana najsilniejszym głosem pokolenia Z w Czechach i Słowacji, wystąpi przed sanah podczas wyprzedanej trasy #nosory tour, która odbędzie się w 7 miastach w listopadzie i grudniu tego roku.

Karin Ann fot. Pavel Brilla

Zaledwie 18-letnia Karin Ann wkracza na muzyczną scenę w wielkim stylu. Młoda artystka bez problemu potrafi przyciągać uwagę czy to fanów w mediach społecznościowych, dziennikarzy muzycznych czy nawet internetowego wydania prestiżowego "New York Timesa", który wspomniał o niej w jednym z artykułów dotyczących pokolenia Z. Pochodząca ze Słowacji wokalistka niedawno wydała swój debiutancki singiel "3 am". Numer wyprodukowany został przez brytyjskiego producenta Matta Schwartza, znanego z pracy nad dwoma ostatnimi albumami Yungblud.

- Piosenka opowiada o tym jaki toksyczni potrafią być ludzie - wyjaśnia artystka. - Był czas w moim życiu, kiedy nie byłam otoczona dobrymi ludźmi. Przyszedł moment kiedy zrozumiałam, że nie warto się nimi przejmować, nie warto przejmować się tym co inni o mnie myślą. Każdy zasługuje na akceptacje niezależnie od koloru skóry, płci, orientacji seksualnej czy religii jaką wyznaje. I to właśnie chciałam przekazać w tej piosence.

Oto plan trasy z sanah:
3 listopada 2020 - Warszawa
15 listopada 2020 - Łódź
16 listopada 2020 - Katowice
7 grudnia 2020 - Wrocław
8 grudnia 2020 - Kraków
10 grudnia 2020 - Poznań
11 grudnia 2020 - Gdańsk
16 grudnia 2020 - Warszawa


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!