Aktualności

06-10-2020-18:38:57

Guns N' Roses mają swoje flippery

Udostępnij! Tweetnij!

Rynek gadżetów oraz produktów sygnowanych przez gwiazdy muzyki robi się coraz ciekawszy. Skarpetki, piwa, kawy i buty już nikogo nie dziwią. Guns N' Roses postanowili na bardziej oryginalny pomysł.

Guns N' Roses fot. Universal Music Polska

Rockowa kapela przygotowała własną linię flipperów. Automaty do gry zainspirowane są trasą Guns N' Roses "Not In This Lifetime". Flippery, które wyprodukowała firma Jersey Jack Pinball, dostępne są w trzech wariantach. W projekcie udział brał Slash, który na tę okoliczność przygotował kilka nowych riffów. - Automaty Jersey Jack są jednymi z najbardziej unikatowych i pięknych, jakie kiedykolwiek powstały - komentuje gitarzysta. - To wielki zaszczyt, że mogłem współpracować z genialną ekipą i zaprojektować jeden z najbardziej oryginalnych, ekscytujących flipperów w historii.

Guns N' Roses pozostaje jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Ich największe przeboje to "Sweet Child o' Mine", "You Could Be Mine", "Paradise City" czy "November Rain". Kapelę obecnie tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

Ostatni album kapeli to "Chinese Democracy" z 2008 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!