Aktualności

09-10-2020-12:14:55

Podróż przez filmową twórczość Marka Koterskiego w teledysku do utworu "7 Uczuć"

Udostępnij! Tweetnij!

Marek Koterski zaprezentował pierwszy, tytułowy singiel, a zarazem klip z nadchodzącej płyty "7 uczuć".

Marek Koterski z rodziną fot. Agora

"7 uczuć" to piosenka autorstwa Marka Koterskiego brawurowo zaśpiewana przez Arkadiusza Grochowskiego. Muzykę do utworu skomponowali obaj artyści - Marek Koterski oraz Arkadiusz Grochowski.

W klipie znalazły się fragmenty wybitnych filmów Marka Koterskiego m.in. "Dzień świra", "7 uczuć", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Nic śmiesznego" i wielu innych.

Marek Koterski to doskonale znany twórca filmowy, reżyser. Teraz możemy przekonać się jak sprawdzi się w roli... wokalisty, jak śpiewa. "7 Uczuć" jeszcze do niedawna było tytułem jego ostatniego filmu - dzisiaj, teraz film przechodzi w muzykę. Do pracy nad płytą "7 Uczuć", Marek zaprosił znaczą część swojej rodziny: żonę - Małgorzatę, Małgosię Bogdańską, syna Michała, Miśka, synową Marcelę Leszczak, muzycznie wspomógł go bratanek - Arkadiusz Grochowski, żeby tego było mało na albumie usłyszymy też żonę Arka - Natalię Gadzinę. To jak najbardziej rodzinny album, który jest prawdziwym uzupełnieniem dotychczasowej pracy Marka Koterskiego. Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z filmami takimi jak: "Dzień Świra", "Nic Śmiesznego" czy "Ajlawju" od razu zrozumie ich surrealistyczny humor i zauważy odniesienia do kinowych dzieł.

Oto tracklista:
1. 7 uczuć
2. Piosenka wielbłądzicy
3. Jak wyrazić …
4. Hau-hau! – Psia pieśń.
5. Bogaty obcy
6. Jean-Baptista
7. Grupa krwi
8. Wy przeklęte dzieciary …
9. Czwarty świat
10. Modlitwa Polaka
11. Jak to dobrze Polsko, że jesteś …
12. Nie na naszym to było weselu
13. Małgorzato …
14. Ratunku, bo trzeźwieję!
15. Opis obrazu

Album z piosenkami Marka Koterskiego ukaże się już 30 października.Udostępnij! Tweetnij!


{* *}