Aktualności

16-10-2020-19:58:26

Richie Kotzen w Warszawie: Koncert odwołany

Udostępnij! Tweetnij!

W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19, trasa Richiego Kotzena została całkowicie odwołana.

Richie Kotzen fot. Fantom Media

Jubileuszowe koncerty gitarzysty, w tym występ w Polsce, nie odbędą się ze względów bezpieczeństwa. Richie Kotzen miał zaprezentować się w Polsce 3 kwietnia 2021 roku w warszawskim klubie "Palladium". Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek na koncert jest już możliwe w miejscu ich zakupu.

Bilety na odwołany koncert Richiego Kotzena można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na stronie KnockOut Productions.
Udostępnij! Tweetnij!