Aktualności

19-10-2020-18:39:11

Lily Allen i Grimes na albumie Benee

Udostępnij! Tweetnij!

Sensacja popu z Nowej Zelandii – Benee – prezentuje szczegóły debiutanckiego albumu "Hey u x". Na krążku gościnnie pojawią się m.in. Lily Allen i Grimes.

Benee fot. Universal

Płyta "Hey u x" ukaże się 13 listopada 2020 i trafi na nią 13 utworów. Wśród nich kawałki ze znakomitymi gośćmi: Lily Allen, Grimes, Flo Milli, Gus Dapperton, Mallrat, Kenny Beats, Bakar i Muroki.
Na "Hey u x" trafi m.in. światowy hit "Supalonely" w duecie z Gusem Dappertonem, który na zgromadził już ponad 2,1 miliarda streamów, jak również wydane ostatnio single "Night Garden" ft. Kenny Beats & Bakar oraz "Snail". Za okładkę odpowiada kalifornijski artysta Terry Hoff.

- Jestem bardzo, bardzo podekscytowana, że mogę ogłosić premierę mojego debiutanckiego albumu. To eklektyczny miks piosenek, nad którymi pracowałam od pewnego czasu. Nie mogę się doczekać, gdy ujrzą światło dzienne - mówi Benee.

Benee – "Hey u x" – lista utworów:
1. Happen To Me
2. Same Effect
3. Sheesh feat. Grimes
4. Supalonely feat. Gus Dapperton
5. Snail
6. Plain feat. Lily Allen & Flo Milli
7. Kool
8. Winter
9. A Little While
10. Night Garden feat. Kenny Beats & Bakar
11. All The Time feat. Muroki
12. If I Get To Meet You
13. C U

Stella Bennett, bo tak naprawdę nazywa się Benee, pochodzi z Auckland w Nowej Zelandii. Debiutowała EP-ką "Fire On MarzzZ" latem 2019 roku. Sześć miesięcy później ukazało się kolejne wydawnictwo, "Stella & Steve", na którym pojawił się m.in. przełomowy dla artystki utwór "Supalonely". Wokalistka lubi nazywać swój nieskrępowany pop "Benee-Vision". O tym, jak wygląda świat według Benee, będziemy mogli przekonać się już 13 listopada za sprawą debiutanckiego pełnowymiarowego albumu artystki.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: benee