Aktualności

21-10-2020-15:28:20

Dwa koncerty Ayọ w Katowicach

Udostępnij! Tweetnij!

W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników Ayọ wraz z towarzyszącymi jej muzykami podjęli decyzję o zagraniu dwóch koncertów jednego dnia.

Ayo fot. Good Music

Koncerty odbędą się w dniu 28 października o godzinie 18.00 i 21.00.

W celu przeorganizowania widowni zostanie wysłany mail z informacjami o wymianie biletów. Po wybraniu godziny koncertu bilety z nowymi miejscami zostaną przesłane drogą elektroniczną.

Ayọ to prawdziwie multi-etniczna artystka. Jej pseudonim artystyczny to w języku joruba radość. Właśnie taką muzyką - radosną - dzieli się z publicznością. Trudno jednoznacznie ją zaklasyfikować, gdyż po części uwielbia indie pop, flirtuje z reggae. Ostatnio artystka gościła u nas na Ladies Jazz Festival w Gdyni.

Od jej wielkiego wieloplatynowego debiutu minęło już trochę lat, ale wciąż zaskakuje świeżością artystyczną. Ayọ jest matką trójki dzieci, a swój czas dzieli między Paryżem i Nowym Jorkiem. Podbiła serca Polaków piosenką "Down On My Knees" pochodzącą z debiutanckiego albumu "Joyful". Równie ogromną popularność odniosły także kolejne jej przeboje "Life is Real" oraz "And It's Supposed To Be Love". Album "Joyful" już w dniu premiery w Polsce zyskał status Złotej Płyty. Kolejna płyta "Gravity at Last" przyniosła między innymi hit "Slow, Slow".

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na Fundację Oko w Oko z Rakiem, która zajmuje się szeroko rozumianą profilaktyką nowotworową, promocją zdrowego odżywania w trakcie i po chorobie onkologicznej, propagowaniem zdrowego stylu życia oraz wsparciem chorych i ich rodzin.

Koncerty odbędą się w sali NOSPR w Katowicach.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ayọ