Aktualności

27-10-2020-16:25:45

Słodka melodia Little Mix

Udostępnij! Tweetnij!

Little Mix podzieliły się kolejnym singlem z nadchodzącego albumu "Confetti".

Little Mix fot. Sony Music

"Sweet Melody" to utwór napisany we współpracy z Taylą Parkx i wyprodukowany przez MNEKa, autora wielu utworów, które podbiły listy przebojów. Singel promuje szósty album studyjny Little Mix "Confetti", który ukaże się 8 listopada.

Little Mix pracowały nad nowym projektem od zeszłego roku. Udało im się stworzyć trzynaście popowych utworów, które z pewnością staną się hitami. Jade, Perrie, Jesy oraz Leigh-Anne to artystki, których piosenki trafiają w serca słuchaczy w różnym wieku, przekraczając granice pokoleń.

Little Mix to najpopularniejsza kobieca grupa na świecie. Sprzedały ponad 50 milionów albumów w wielu krajach, posiadają 18 milionów słuchaczy na Spotify, na platformie YouTube zgromadziły ponad 3 miliardy wyświetleń oraz łącznie 12 miliardów odtworzeń na całym świecie.

26 września ukazał się premierowy odcinek nowego serialu z udziałem Little Mix w BBC One "Little Mix The Search". W serialu stworzonym przez ModestTV grupa występuje w roli mentorek dla początkujących talentów. Artyści, którzy dostaną się do stworzonego przez Little Mix zespołu, będą mieszkać razem i będą uczestniczyli w zajęciach między innymi z nauki śpiewu, pisania tekstów oraz produkcji muzycznej.
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Little Mix