Aktualności

29-10-2020-10:13:19

Mystic Festival 2021: Wszystkie oblicza metalu, blisko 50 nowych zespołów

Udostępnij! Tweetnij!

Blisko pięćdziesięciu nowych wykonawców dołączyło do składu Mystic Festival 2021 – od wściekłego rock'n'rolla po black metal.

Kvelertak fot. Archiwum

Mystic Festival 2021 odbędzie się w pierwszych dniach czerwca w Gdańsku, na postindustrialnym terenie Stoczni. Nawet, jeśli wciąż będą nas obowiązywać aktualne obostrzenia sanitarne.

Skład przyszłorocznego festiwalu wzbogaca się m.in. o blackmetalową legendę Mayhem, francuskiego wizjonera i freaka Igorrra, unurzany w bagnach amerykańskiego południa progmetal Baroness i futurystyczną jazdę Code Orange, hymny azjatyckich stepów w wykonaniu The Hu, piwnicznego trolla Mortiisa, a także Kvelertak, skład który przypomniał Norwegom, że metal jest bękartem rock'n'rolla. Będziemy też świętować powrót na scenę Blindead i The Stubs!

W trzydniowym koncertowym maratonie wezmą udział przedstawiciele wszystkich odcieni metalu i okolic. Thrash, death metal, stoner, grind, black, groove metal, doom, ale też mroczna elektronika, hardcore i neofolk.

Piekło nad zimnym Bałtykiem zgotują również: (0), 1914, Alien Weaponry, Azarath, Baest, Czerń, Dead Lord, Deluge, Dopelord, Dwaal, Fleshworld, Gold, Grift, Hangman’s Chair, Irfan, Konvent, Lindy-Fay Hella, Maggot Heart, Major Kong, The Materia, Medico Peste, Motanka, Neon Haze (Octopussy / Favorit89 / Nightrun87), Okkultokrati, Only Sons, Ovo, The Picturebooks, Proscription, Raging Speedhorn, Red Scalp, Rosk, Spaceslug, Stay Nowhere, Taraban, Tester Gier, Truchło Strzygi, Twin Temple i The Vintage Caravan.

Kolejne mocne punkty programu Mystic Festival 2021 zostaną zaprezentowane w listopadzie. Wkrótce pojawią się też informacje o scenach i podziale koncertów na poszczególne dni.

Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:
Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania

Na Mystic Festival 2021 wystąpią:
Judas Priest - 50th anniversary show
Mercyful Fate
Gojira
Killing Joke
Heilung
The Hu
Katatonia
Mayhem
Mgła
Igorrr
Obituary
Baroness
Kvelertak
Vader "De Profundis"
Witchcraft
Oranssi Pazuzu
The Stubs
Code Orange
Blindead
Azarath
Alien Weaponry
Infected Rain
Gold
The Picturebooks
The Vintage Caravan
Mortiis
Lindy-Fay Hella
The Materia
Dopelord
Okkultokrati
Twin Temple
Raging Speedhorn
Dead Lord
1914
(0)
Maggot Heart
Motanka
Proscription
Hangman’s Chair
Irfan
Medico Peste
Truchło Strzygi
Deluge
Ovo
Baest
Neon Haze (Octopussy / Favorit89 / Nightrun87)
Tester Gier
Konvent
Dwaal
Spaceslug
Rosk
Major Kong
Fleshworld
Grift
Taraban
Red Scalp
Czerń
Stay Nowhere
Only Sons

Kiedy: 2-4 (środa-piątek) czerwca 2021
Gdzie: Gdańsk @ Stocznia Gdańska
Bilety:
Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021
Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli
Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania puli.

Karnety trzydniowe na Mystic Festival 2021 dostępne są już na www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie) oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

Bilety jednodniowe na Mystic Festival 2021 trafią do sprzedaży po ogłoszeniu większej ilości zespołów. Już teraz można zakupić upgrade biletów jednodniowych z 2020 roku do karnetu na 2021 za jedyne 200 zł na www.mysticfestival.pl/bilety (druki kolekcjonerskie) oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kvelertak