Aktualności

24-02-2021-10:49:17

Kultowy zespół The Offspring ogłasza nową płytę

Udostępnij! Tweetnij!

„Let The Bad Times Roll” ukaże się 16 kwietnia, a już teraz można posłuchać tytułowego utworu.

Materiały prasowe

Zespół powraca z pierwszym premierowym materiałem od niemal dekady!

The Offspring to legenda południowo-kalifornijskiej sceny punkowej. Zespół sprzedał ponad 40 mln płyt na całym świecie, wygrał niezliczone nagrody, a ledwo w ostatniej dekadzie zagrał ponad 500 koncertów. Ich muzyka trafiała do filmów, seriali oraz gier komputerowych. Dexter Holland, Noodles, Peter Parada i nowy basista Todd Morse na 2021 szykują zupełnie nowy materiał.

Nowy materiał powstawał w ciągu ostatnich kilku lat w kilku lokalizacjach, m.in. w należącym do zespołu studia Huntington Beach w Kalifornii. Krążek będzie trzecim wydawnictwem The Offspring zrealizowanym z legendarnym producentem Bobem Rockiem.

Tytułowy kawałek, który jest pierwszym singlem zapowiadającym „Let The Bad Times Roll”, został napisany pod koniec 2019 i opowiada o zmianach zachodzących w USA. Jak stwierdza Dexter: – Jesteśmy w trakcie wyjątkowego okresu w historii, w którym światowi przywódcy, zanim powiedzieć „robimy, co w naszej mocy”, prędzej są skłonni powiedzieć „pier… to”. I to jest przerażające.

Jeżeli to wszystko pójdzie w diabły, jak mówią niektórzy, to równie dobrze możemy maksymalnie wykorzystać ten czas, który nam został. Albo przynajmniej odejść z hukiem. Let The Bad Times Roll! – dodaje Noodles.

The Offspring - Let The Bad Times Roll

Listen to Let The Bad Times Roll by The Offspring.

więcej

The Offspring – „Let The Bad Times Roll” – lista utworów:

1. This Is Not Utopia

1. Let The Bad Times Roll

1. Behind Your Walls

1. Army of One

1. Breaking These Bones

1. Coming For You

1. We Never Have Sex Anymore

1. In The Hall of the Mountain King

1. The Opioid Diaries

1. Hassan Chop

1. Gone Away

1. Lullaby


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!