Aktualności

03-03-2021-18:45:28

Shymczyk „Zajawki”: Debiutancki singiel twórcy kanału WiP Bros

Udostępnij! Tweetnij!

3 marca ukazał się pierwszy solowy singiel Adama Szymczaka, współtwórcy jednego z najpopularniejszych polskich kanałów na YouTube, WiP Bros. Dziś o 18:00 na kanale pojawi się teledysk do utworu „Zajawki”.

Materiały prasowe

„Zajawki” to numer, który długo dojrzewał w szufladzie Adama „shymczyka” Szymczaka, aby dziś ujrzeć wreszcie światło dzienne. Tak shymczyk opisuje swoją debiutancką produkcję:


Całe życie szukałem swojej pasji, czegoś, czemu będę mógł poświęcić się w 100%, dlatego zawsze miałem jakąś zajawkę. Kocham muzykę, kocham filmy, po prostu kocham tworzyć content. To dzięki działalności na YouTube odkryłem, że chcę iść w muzykę - nie tylko w celach komediowych, ale też po to, aby przekazywać wam swoje emocje, stany i przemyślenia. Większość pewnie powie: Kolejny youtuber zostaje raperem. No i w sumie się nie dziwię, bo z zewnątrz to tak wygląda, ale ja nie zostawiam YouTube’a, a takie gadanie motywuje mnie tylko do pracy, by moja twórczość sama się broniła. Klip został nagrany rok temu, a piosenka jeszcze wcześniej, tak że numer trochę poleżakował, ale to dopiero początek. Nie mogę się doczekać, kiedy posłuchacie kolejnych.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Shymczyk