Aktualności

08-03-2021-12:39:58

Legendarna grupa Queen z pierwszą oficjalną grą mobilną

Udostępnij! Tweetnij!

„Zostań gwiazdą rocka w lockdownie! Nie oglądaj się za siebie!” – tak Brian May zachęca fanów do skorzystania z pierwszej oficjalnej mobilnej gry Queen – „Queen: Rock Tour”.

Materiały prasowe

Aplikacja jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

W oczekiwaniu na powrót możliwości usłyszenia swoich ukochanych zespołów na żywo, grupa Queen postanowiła przedstawić bezpieczną alternatywę dla stadionowych koncertów. Korzystając z aplikacji „Queen: Rock Tour” możemy poczuć atmosferę wielkiego show bez obawy o ryzykowanie zdrowia. „Queen: Rock Tour” to pierwsza oficjalna gra sygnowana przez zespół. Zwiastun można zobaczyć tutaj:

Premiera gry zbiegła się z ważną rocznicą dla Queen: minęło 50 lat od dołączenia do grupy Johna Deacona, czyli od skompletowania klasycznego składu grupy.

Z powodu światowej pandemii, zespół przełożył wielką trasę koncertową po Europie na 2022 rok.

„Queen: Rock Tour” daje graczom możliwość odtworzenia atmosfery koncertu w domowym zaciszu i na własnym telefonie. Wejdź na scenę, zaśpiewaj, zagraj riffy oraz solówki na perkusji. Wykonaj największe przeboje Queen w wersjach studyjnych lub koncertowych – z 10 historycznych lokalizacji koncertowych.

Do dyspozycji graczy jest także ponad 40 oficjalnych i ikonicznych kostiumów oraz ciekawostki na temat Queen, które można odkrywać wraz ze zdobywaniem wysokich wyników w grze.

Aplikacja „Queen: Rock Tour” powstała we współpracy z Universal Music Group, Hollywood Records oraz Gameloft.

„Queen: Rock Tour” w wersji na Android: https://queen.lnk.to/RockTour/Google-Play

„Queen: Rock Tour” w wersji na iOS: //queen.lnk.to/RockTour/AppleAppStore


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: queen