Aktualności

19-03-2021-11:15:58

Lost Frequencies prezentuje singiel „Rise”!

Udostępnij! Tweetnij!

Lost Frequencies otwiera nowy etap kariery singlem "Rise"

Materiały prasowe

Rok 2020 była dla Lost Frequencies pasmem sukcesów! Producent wydał EP-kę „Cup of Beats” i wystąpił na dachu pałacu rodziny królewskiej w Brukseli, co jest największym zaszczytem, jaki może spotkać belgijskiego artystę. Teraz Felix De Laet gotowy jest na premierę „Rise” – swojego pierwszego singla wydanego pod szyldem Sony Music! Producent, mający na swoim koncie setki milionów odtworzeń w serwisach cyfrowych oraz liczne hity, takie jak: „Are You With Me”, „Like I Love You”, czy „Reality”, tym razem zawiesza poprzeczkę jeszcze wyżej…

Jego nowy utwór łączy rozpoznawalne brzmienie producenta, dzięki nasyconym echem dźwiękom gitary oraz pełnemu emocji wokalowi, nawiązując jednocześnie do światowej sytuacji w słowach „It’s been a hard year”. Refren refrenu, eksplodujący wraz ze  słowami „Gonna make my way right through the clouds / I rise”, to dodający nadziei wyraz triumfu, który idealnie otwiera nowy etap w karierze Lost Frequencies.  

Lost Frequencies jest producentem i DJ-em, który występował na licznych renomowanych festiwalach, między innymi podczas Tomorrowland i czy EXIT Festival. Jest najcześciej bookowanym artystą w 2019 roku, bijąc pod tym względem między innymi zespół The 1975. Jego trasy koncertowe, w ramach których występuje wraz z prawdziwym zespołem w formule „Lost Frequencies Live”, wyprzedają się w całości w Stanach Zjednoczonych i Europie. Lost Frequencies tworzy remiksy dla największych artystów, takich artystów jak: LSD (Labyrinth, Sia, Diplo), Miley Cyrus, Ellie Goulding oraz wielu innych.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!