Aktualności

26-03-2021-09:29:48

Astrid S z nową wersją „Hurts So Good”

Udostępnij! Tweetnij!

Astrid S, Maximillian i Kina łączą siły, a efektem ich spotkania jest nowa wersja „Hurts So Good”.

Materiały prasowe

Oryginalna wersja utworu ujrzała światło dzienne w 2016 roku. Piosenka zgromadziła do tej pory ponad 870 mln streamów, a rok temu stała się hitem TikToka. Astrid S tak opowiada o singlu:

„Hurts So Good” wiele dla mnie znaczy. Jestem podekscytowana, że mogę wydać nową wersję utworu z Maximillianem i Kiną!

Radości ze współpracy nie kryje także Maximillian: – Nigdy nie zapomnę tego uczucia, gdy mój menedżer zapytał mnie: chcesz wydać nową wersję „Hurts So Good” z Astrid S? Niejednokrotnie bawiłem się zarówno do tego kawałka, jak i do „Closer” czy „Think Before I Talk”, dlatego to surrealistyczne doświadczenie. Wisienką na torcie jest produkcja Kiny.

Astrid S ma na koncie norweski odpowiednik nagrody Grammy w kategorii Artysta roku, wyprzedane trasy koncertowe oraz ponad 2,3 miliarda streamów za single „Hurts So Good”, „Think Before I Talk” oraz „Emotion”. W październiku 2020 wydała debiutancki album „Leave It Beautiful”.

Astrid S - Hurts So Good

Listen to Hurts So Good by Astrid S.

więcej

Maximillian to wschodząca gwiazda z Danii. W samym 2020 zgromadził ponad 100 mln streamów w Spotify. Jego największym dotychczasowym przebojem jest utwór „Beautiful Scars”.

Kina to urodzony w Neapolu producent, który może pochwalić się 9 mln słuchaczy miesięcznie w Spotify. Jego kariera rozpoczęła się od wydanego w 2018 „Get You To The Moon” ft. Snøw, które zostało hitem TikToka. W 2020 wydał EP-kę „Things I Wanted To Tell You”.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ASTRID S