Aktualności

26-03-2021-11:14:29

Alle Farben i Theresa Rex w nowym singlu “Sex”

Udostępnij! Tweetnij!

Po sukcesie nowej wersji klasyka Fools Garden z lat 90tych „Lemon Tree”, Alle Farben, DJ i producent z Berlina prezentuje nowy kawałek „Sex”.

Materiały prasowe

Utwór powstał wraz z Theresą Rex, wokalistką pochodząca z Danii, znaną z hitów takich jak: „Solo Dance” Martina Jensena i „What I Like About You” z Jonasem Blue.

„Singiel „Sex” opowiada o pragnieniu jednej osoby przez drugą. Tu i teraz najszybciej jak to możliwe. Ale do tego momentu twój umysł jest uwięziony w fantazje i myśli co się stanie, kiedy w końcu zobaczysz osobę, której pragniesz, po długiej rozłące” – mówią o nowym singlu jego twórcy.

"Jestem wdzięczny, że miałem możliwość współpracować z tak utalentowaną wokalistką jaką jest Theresa. Próbowanie nowych rzeczy to była wielka radość i koniec końców doprowadziło to do świetnego efektu" – mówi Frans, producent znany jako Alle Farben. "Ogromnie się cieszę, że w końcu wypuszczamy ten utwór. W mojej opinii opowiada on o tym uczuciu łaskotania w brzuchu, za każdym razem kiedy myślimy o swoim crushu. To bardzo radosna i pełna nadziei piosenka - nagrywanie jej sprawiło nam mnóstwo frajdy, nawet pracując na odległość" - dodaje Theresa Rex.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!