Aktualności

30-03-2021-11:11:47

Tate McRae wydała nową EP-kę „TOO YOUNG TO BE SAD”!

Udostępnij! Tweetnij!

Nowa EP-ka zawiera singiel „you broke me first”, który zdobył w Polsce certyfikat platynowej płyty!

Materiały prasowe

Zdobywająca coraz większą popularność piosenkarka Tate McRae wydała w ostatni piątek EP-kę „TOO YOUNG TO BE SAD”. Na minialbumie składającym się z sześciu utworów znalazły się single: „you broke me first” (platyna w Polsce!, „slower”, „rubberband” oraz „r u ok” oraz dwie nowe piosenki.

Wraz z premierą płyty, ukazał się także teledysk do singla „bad ones”. Klip ukazuje Tate w wirze zabawy z jej znajomymi, która w końcu wymyka się spod kontroli. Teledysk miał swoją premierę na MTV Live, MTVU, a także na billboardzie ViacomCBS na Times Square.  

Tate McRae zdobywa coraz większa popularność. Artystka ma na swoim koncie 1,8 miliarda odtworzeń, ponad 3.2 miliona subskrybentów i 475 milionów odtworzeń w platformie YouTube. Tate znalazła się na liście Forbes’a 30 Under 30 na rok 2021 jako najmłodsza artystka w zestawieniu. W styczniu 2020 roku Tate McRae wydała debiutancką EP-kę „all the things i never said”, która zawiera utwory „stupid”, „tear myself apart”, „all my friends are fake” i „ that way”

W ciągu ostatniego roku Tate McRae stała się gwiazdą i wystąpiła wraz najpopularniejszymi artystami świata podczas 2020 MTV Video Music Awards. Tate mieszka w Calgary w Kanadzie, jednak wczesne dzieciństwo spędziła w Omanie, państwie leżącym na Półwyspie Arabskim. Jest profesjonalną tancerką – już jako ośmiolatka brała udział w konkursach tanecznych. Ma w dorobku wiele nagród, w tym drugie miejsce w programie „So You Think You Can Dance”.

Singiel „you broke me first” ma na ten moment prawie 850 milionów odtworzeń na całym świecie. Utwór zbliża się do miejsca #5 na liście radiowej Top 40, a sama artystka jest od 5 tygodni na miejscu #1 listy Emerging Artist magazynu Billboard. Kawałek „you broke me first” znajduje się na miejscu #19 listy Hot 100 i ma status poczwórnej platyny w Irlandii, potrójnej w Australii i Singapurze, podwójnej w Kanadzie, Malezji, Meksyku, Norwegii, Szwecji i platynowy w Stanach Zjednoczonych, Polsce, Austrii, Holandii, RPA, Tajwanie oraz w Wielkiej Brytanii.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: TATE MCRAE