Aktualności

08-04-2021-09:37:12

Czarny HIFI i Qry z klasyczną nawijką i łamiącym kręgosłup bitem!

Udostępnij! Tweetnij!

Czarny HIFI po raz kolejny stawia na młodego zawodnika. Tym razem nie jest to jednak odkrycie z undergroundu, a dobrze wszystkim znany Qry.

Materiały prasowe

„Komercja to singiel stylistycznie odbiegający od tego co raper prezentuje na co dzień, czym świetnie udowadnia swoją wszechstronność.

Utwór najlepiej opisują słowa samego Czarnego:

„Często nasza muzyka jest odbierana przez pryzmat obecnych trendów, aktualnych przekonań czy plotek. Czasem ludzie przypisują muzyce oraz artystom rozmaite dziwne intencje oraz marketingowe wyrachowanie, ale za każdym razem gdy siadam do robienia muzyki, chcę robić to co kocham - bez półśrodków. Tak samo jest z Qrym. To nasz pierwszy wspólny numer, który usłyszycie, ale nie ostatni... i każdy jest w innym stylu. Zarówno muzycznie jak i tekstowo. Dzisiaj przedstawiamy coś, czego pewnie się po nas nie spodziewacie. Klasyczną nawijkę i łamiące kręgosłup bębny. My dajemy z siebie pasję i energię. To, czy dany numer robi wynik komercyjny jest tak naprawdę zależne tylko od Was - słuchaczy. Elo”

Singiel promuje trzecią, producencką płytę Czarnego, która wydana będzie nakładem Def Jam Recordings Poland jeszcze w tym roku!

Premiera wideo g. 14:00 (8/04)

Posłuchaj w serwisach streamingowych


Czarny HIFI - Komercja

Listen to Komercja by Czarny HIFI.

więcej

źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!