Aktualności

09-04-2021-10:06:49

Dziś premiera duetu Rag’n’Bone Man’a i P!NK!

Udostępnij! Tweetnij!

Dziś premiera piosenki i klipu „Anyway Away From Here”!

Materiały prasowe

Klip wyreżyserowany przez Joe’a Connora (The Rolling Stones, Coldplay, Sam Smith) ukazuje dwójkę artystów śpiewających w londyńskim Duke Of York’s Theatre.  Przy pisaniu utworu z artystami współpracowali Ben Jackson-Cook, Simon Alred, Dan Priddy i Mark Crew. Utwór opowiada o uczuciu dyskomfortu w towarzystwie.„Ten kawałek to szczere spojrzenie na chęć zniknięcia z niekomfortowych sytuacji. Opowiada o słabościach, które wszyscy mamy. To zaszczyt, że P!nkpojawiła się w tej piosence i ogromne się cieszę, że mogłem z nią współpracować.” – mówi o kawałku Rory.

„Po raz pierwszy spotkałam Rag’n’Bone Mana podczas europejskiej trasy w 2017 roku, niedługo po tym jak usłyszałam „Human”. Od tego momentu zakochałam się w jego głosie. Gdy go poznałam od razu zauważyłam, że ma wspaniała duszę. Wiedziałam, że chcę z nim współpracować. Singiel „Anywhere Away From Here”  to dla nas idealna piosenka. Ogromnie się cieszę, że mogłam być jej częścią.” – mówi P!NK.

Poprzedni singiel artysty „All You Ever Wanted” znalazł się na playlistach wielu stacji radiowych w całej Europie, w tym Radia Zet, RMF FM, Radia Eska, Antyradia, Eski Rock i Muzo.fm. Artysta pojawił się ostatnio w programach Comic Relief, Later...with Jools Holland oraz w Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway. Rag‘n’Bone Man wybrał się do Nashville, żeby nagrać swój nowy album i wrócił do Wielkiej Brytanii tuż przed wybuchem pandemii. Mimo, że na tym projekcie usłyszymy sporo bluesa i soulu, artysta postanowił poszerzyć swoje brzmienie oraz warstwę liryczną ukazując tym samym jego emocjonalność w każdym wersie. Za większość produkcji na krążku odpowiada Mike Elizondo (Eminem, 50 Cent, Fiona Apple, Alanis Morissette).źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!