Aktualności

09-04-2021-10:38:53

Fenomenalna kooperacja Imanbeka z Seanem Paulem!

Udostępnij! Tweetnij!

Legenda muzyki z Jamajki i meksykańska piosenkarka Sofia Reyes połączyli siły z producentem i DJem Imanbekiem w utworze „Dancing on Dangerous”!

Materiały prasowe

Rytmy reggae wraz z klasycznym, mocnym brzmieniem Imanbeka dały fenomenalny efekt. Aż można pomyśleć, że na zewnątrz nie ma pandemii i trwa słoneczne lato. Imanbek to producent i remikser muzyki house. Zyskał wielką popularność w centralnej i wschodniej Europie. Urodzony w Kazachstanie, zaczął grać na gitarze w wieku 8 lat. Od 17-ego roku życia remiksował różne kawałki. Zyskał światową popularność dzięki swojej wersji numeru SAINt JHNa „Roses”. Piosenka ma już ponad 1,25 miliardów odtworzeń w serwisach streamingowych i trafiła na 1 miejsce list przebojów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii i wielu innych krajów. Remix „Roses” trafił również na miejsce 3. Światowego rankingu TikToka i Spotify. Artysta zdobył za niego także nagrodę Grammy. Dodatkowo Imanbek ma na swoim koncie takie hity jak „Take Me" z O'Neill, „Hot" z Parah Dice oraz "Smoke It Up” i współpracował z między innymi Davidem Guettą, Rita Orą, Marshmello, czy Usherem.

Jamajski piosenkarz Sean Paul znalazł się w czołówce muzyki rozrywkowej na początku lat 2000’ z takimi kawałkami jak: „Get Busy”, czy „Temperature”. Był pionierem łączenia dancehallu z popem. Przełomowym w karierze Seana Paula momentem była współpraca z Beyoncé w hicie „Baby Boy”. Piosenkarz po chwili przerwy powrócił w drugiej połowie lat 2010’ i współpracował z takimi artystami jak: Sia, Clean Bandit, czy Pharrell Williams.

Sofia Reyes to Meksykańska wokalistka i autorka tekstów, która ostatnio była nominowana do Latin American Music Awards, MTV Europe Music Awards, Premios Juventus oraz do latynoskiej nagrody Grammy. Artystka ma na swoim koncie miliard odtworzeń na YouTube i 2 miliardy odtworzeń w innych platformach streamingowych. Nagrała takie hity, jak „1,2,3,” z Jasonem Derulo oraz „R.I.P.” z Ritą Orą.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!