Aktualności

16-04-2021-10:10:19

Drugi singiel gwiazdy TikToka - carolesdaughter

Udostępnij! Tweetnij!

Carolesdaughter najpierw podbiła TikToka singlem „Violent”, a dziś prezentuje swoje kolejne dzieło „Trailer Trash”.

Materiały prasowe

Utwór ukazał się wraz z teledyskiem, za którego reżyserię odpowiada Neta Ben Ezra. W klipie zobaczymy opuszczony park rozrywki. Za niespotykany makijaż carolesdaughter odpowiada Jessie Edelstein.

„Napisałam „trailer trash” 2 lata temu, kiedy byłam na odwyku. Ten utwór jest o akceptacji unikatowej i „śmieciowej” części samego siebie. Klip był inspirowany plażą w Bombaju i sztuką, która tam powstaje. Chciałam pokazać świat, w którym mogę tworzyć co zechcę.” – mówi o utworze artystka.

Thea Taylor aka. carolesdaughter pokazała co potrafi. Po utworach „cold bathroom floor” i „my mother wants me dead” wydała wiralowy hit „violent”, który w niedługim czasie zgromadził ponad 300 tysięcy filmików na TikToku i ponad 80 milionów odtworzeń w samym Spotify. Na ten moment kawałek ma ponad 230 milionów odtworzeń we wszystkich platformach streamingowych.

Muzyka potrafi złagodzić ból i zniwelować strach. carolesdaughter przekształca swoje negatywne doświadczenia w popową muzykę z domieszką klimatu goth. Piosenkarka przypomina postać z bajki z dodatkiem kolczyków na twarzy i kolców wystających z butów (które sama stworzyła). Osiemnastoletnia Thea Taylor, wokalistka z Kalifornii, dzięki charyzmie i konsekwencji zgromadziła miliony odtworzeń i podpisała kontrakt z Arista Records. W tym roku ukaże się jej debiutancki album. „Przeszłam wiele, a muzyka pozwala mi ubrać wszystkie te doświadczenia w słowa, powiedzieć o tym i jakoś to zrozumieć. W ten sposób sobie radzę z życiem. Każda piosenka to część układanki - czyli mnie.” – mówi Thea.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: