Aktualności

21-04-2021-09:15:31

Sensacja k-popu SuperM w wydaniu retro funk

Udostępnij! Tweetnij!

K-pop w wydaniu retro funk, którego nie powstydziłby się sam Justin Timberlake – czemu nie? Taki właśnie jest najnowszy singiel grupy SuperM – „We Do”.

Materiały prasowe

Utwór został wydany w ramach kampanii zwracającej uwagę na fakt, że zdrowie psychiczne jest równie ważne, co sprawność fizyczna. „We Do” jest utworem mocno czerpiącym z disco i retro funku. Do kawałka powstał kolorowy klip z zachwycającymi stylizacjami. Od SuperM trudno oderwać wzrok! Wokaliści za sprawą tekstu zachęcają nas, by zjednoczyć się w tańcu.

Skład SuperM tworzą Taemin z SHINee, Baekhyun i Kai z EXO, Taeyong i Mark z NCT 127 oraz Lucas i Ten z WayV. Dzięki EP-ce „The 1st Mini Album ‘SuperM’” wydanej w październiku 2019, SuperM przeszło do historii jako pierwszy azjatycki wykonawca debiutujący na szczycie listy Billboard 200. EP-ka trafiła też na pierwsze miejsca list Artist 100, Top Album Sales, Digital Album, World Album, Top Current Album, Internet Album oraz World Digital Song Sales. Dziennikarze „The Los Angeles Times” okrzyknęli SuperM „Avengersami k-popu”. We wrześniu 2020 ukazał się ich debiutancki album „Super One”.

SuperM - We DO

Listen to We DO by SuperM.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: superm