Aktualności

30-04-2021-10:21:58

Amy Shark prezentuje swój drugi album!

Udostępnij! Tweetnij!

Wielokrotna zwyciężczyni nagrody ARIA, indie-popowa piosenkarka, a także autorka tekstów Amy Shark zaprezentowała dziś fanom swój drugi album zatytułowany „Cry Forever“.

Materiały prasowe

Napisany pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, Nową Zelandią i Wielką Brytanią projekt ukazuje wysokie umiejętności pisarskie artystki. Za jego produkcję odpowiadają tacy producenci jak: Dann Hume (ARIA 2018 & 2019 Producer Of The year), M-Phazes (Ruel, Eminem), Joel Little (Lorde, Taylor Swift), Jamie Hartman (Lewis Capaldi, Rag ‘n’ Bone Man), Dan Wilson (Adele, Leon Bridges) oraz Sammy Witte (Harry Styles, King Princess). W tworzeniu albumu „Cry Forever“ wzięli udział także między innymi: Travis Barker z blink 182, Ed Sheeran, czy Keith Urban.

„Jestem niesamowicie podekscytowana, że w końcu mogę się podzielić z Wami tym projektem. Jest szczery, czasami mroczny ale są w nim też momenty wesołe. Samotne, pełne dezorientacji, ale też pasji. Każdy przechodzi na pewnym etapie przez ciężkie chwile. Nawet jeśli te zwrotki nie dotyczą słuchacza bezpośrednio, każdy z pewnością znajdzie w nich coś dla siebie.” – mówi artystka

Mimo, że Amy jest znana ze szczerego do bólu, pełnego emocji opowiadania historii, na nowej płycie artystka zawarła również tematy uniwersalne takie jak: miłość i złamane serce, triumf i rozczarowanie, piękno i brzydota, próba lepszego zrozumienie siebie i otaczającego świata. Zgłębiający tajemnice nieodwzajemnionej miłości kawałek „Everybody Rise“, czyli pierwszy singiel zwiastujący składający się z 13 utworów album „Cry Forever“. Teraz już platynowy singiel zgromadził 27 milionów odtworzeń i spędził 12 tygodni w top 10 australijskiej listy radiowych hitów. Drugi singiel z projektu „C’MON“ powstał we współpracy z perkusistą zespołu blink 182 - Travisem Barkerem.

Na utworze „All The Lies About Me“ Amy odnosi się do niełatwego życia jako osoba publiczna: „Ten utwór to ja - bardzo zdezorientowana, złamana i samotna. Nie jest łatwo słyszeć o sobie rzeczy, które po prostu są nieprawdziwe. Czasem te wszystkie plotki stają się tak bolesne, że muszę napisać piosenkę. Tylko w ten sposób mogę się wypowiedzieć.” Koniec końców album „Cry Forever“ to kulminacja procesu twórczego artystki, która przeszła muzyczna ewolucje za sprawą zmagania się z różnorodnymi trudami życia.

Lista utworów na płycie „Cry Forever”

1. The Wolves

2. Everybody Rise

3. Worst Day Of My Life

4. C’MON (feat. Travis Barker)

5. All The Lies About Me

6. Miss You

7. Love Songs Ain’t For Us (feat. Keith Urban)

8. I’ll Be Yours

9. You’ll Never Meet Anyone Like Me Again

10. That Girl

11. Lonely Still

12. Baby Steps

13. Baby Stepsźródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: AMY SHARK