Aktualności

01-05-2021-23:08:36

EKIPA w letnim klimacie! Sprawdź nowy singiel „Chill”

Udostępnij! Tweetnij!

Najsłynniejsza EKIPA w Polsce powraca z nowym kawałkiem! Trzeci singiel ze zbliżającej się płyty „SEZON 3” wprowadzi Was w wyluzowany nastrój, przywołując letnie wspomnienia.

Materiały prasowe

EKIPA dołącza do grona entuzjastów wakacyjnych piosenek! Za sprawą Poczciwego Krzycha, Tromby i Friza ratuje wszystkich meteopatów najnowszym kawałkiem „Chill”! To bezpretensjonalny, orzeźwiający letni hit, przywołujący w oparach nostalgii nasze najfajniejsze wspomnienia z wakacji. „Chill” z pewnością umili Wam odliczanie czasu do nadejścia słonecznych wibracji i pierwszych popołudniowych drzemek na hamaku.EKIPA - album „SEZON 3”

 „Chill” to trzeci singiel, po „3KIPA” i „ZAEBYŚCIE”, promujący nadchodzącyalbum EKIPY, „SEZON 3”. Płyta ukaże się już w czerwcu 2021.


EKIPA - o projekcie

 Wszystko zaczęło się od krakowskiego youtubera, Karola Wiśniewskiego, czyli Friza. Friz startował od filmików o tematyce gamingowej, a ogromną popularność przyniósł mu cykl materiałów z prankami i oryginalnymi wyzwaniami. Vloger zgromadził wokół siebie grupę zaprzyjaźnionych influencerów, zwaną EKIPĄ, która w 2020 podbiła polski YouTube. Właśnie rozpoczął się trzeci sezon projektu, któremu towarzyszy album „SEZON 3”. Od niedawna w sklepach dostępne są sygnowane przez Friza i spółkę lody EKIPA, których popularność przeszła wszelkie oczekiwania.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Ekipa