Aktualności

07-05-2021-09:38:32

Jessie Ware prezentuje taneczny klip do „Please”

Udostępnij! Tweetnij!

Kilka dni po premierze singla „Please”, Jessie Ware udostępniła taneczny i zmysłowy teledysk do kawałka. Utwór zapowiada reedycję ostatniego albumu artystki. Premiera „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition” ukaże się 11 czerwca.

Materiały prasowe

Choreografia w „Please” to dzieło paryskiego duetu I COULD NEVER BE A DANCER (Carine Charaire & Olivier Casamayou). Wcześniej ta dwójka pracowała z Jessie Ware przy klipie do „Spotlight”, a to wideo ma już ponad 3 mln wyświetleń. Od tamtego czasu duet pracuje z artystką przy koncertowych klipach lub wykonaniach na żywo. Przy „Please” twórcom zależało na uchwyceniu ponadczasowej celebracji, idealnej imprezy, na której gromadzą się różnorodni ludzie, zjednoczeni swoją miłością do muzyki i tańca.Wideo do „Please” to kolejny ważny moment w karierze Jessie Ware. Artystka ma ostatnio świetną passę. Album „What’s Your Pleasure?” powrócił do top 10 po występie w programie Grahama Nortona. Gwiazda otrzymała też nominacje do nagrody BRIT.

Jessie Ware wydała także swoją pierwszą książkę kucharską, a jej podcast „Table Manners” przekroczył liczbę 21 mln słuchaczy. Wśród gości programu znaleźli się m.in. Dua Lipa, Kylie Minogue, Yungblud, Robbie Williams, Alanis Morissette, Dawn French czy Dolly Parton.

„What’s Your Pleasure?” spotkało się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. Album trafił na wiele list podsumowujących najlepsze wydawnictwa 2020.

Najlepszy z dotychczasowych albumów Ware – Guardian

Czysty eskapizm – NME

Jessie przypomina nam, dlaczego słuchamy muzyki dancePitchfork

Perfekcyjny albumGQ

Najlepszy album popowy 2020Vogue

TriumfRolling Stone

Jessie Ware – „What’s Your Pleasure? The Platinum Pleasure Edition” – lista utworów:

1. Spotlight

2. What’s Your Pleasure?

3. Ooh La La

4. Soul Control

5. Save A Kiss

6. Adore You

7. In Your Eyes

8. Step Into My Life

9. Read My Lips

10. Mirage (Don’t Stop)

11 .The Kill

12. Remember Where You Are

13. Please

14. Impossible

15. Eyes Closed

16. Overtime

17. Hot N Heavy

18. Pale Blue Light

19. 0208 (feat. Kindness)

20. Adore You (Endless Remix)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!