Aktualności

07-05-2021-11:35:37

Ozuna prezentuje nowy singiel “Tiempo”

Udostępnij! Tweetnij!

Gwiazda muzyki latynoskiej i dwukrotny zwycięzca nagrody Latin GRAMMY powraca z nowym utworem.

Materiały prasowe

Niedługo po otrzymaniu nagrody za „nadzwyczajną artystyczną ewolucję” podczas szóstej edycji prestiżowej gali Latin American Music Awards, supergwiazda muzyki latynoskiej Ozuna prezentuje nowy singiel „Tiempo”. Utrzymany w romantycznym klimacie utwór w stylu reggaeton został napisany przez Ozunę i wyprodukowany przez Sky’a Rompiendo. Singlowi towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Fernando Lugo.

Ten rok będzie wyjątkowo owocny dla Ozuny. Artysta dopiero co wydał album „Los Dioses”, nagrany wspólnie z Anuelem AA, który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard's Top Latin Albums. Teraz przygotowuje kolejne premiery oraz wyjątkowe koncerty. Już 7 maja o 2:00 czasu środkowoeuropejskiego na kanale YouTube artysty transmitowany będzie wirtualny koncert artysty.

Wielokrotnie nagradzany portorykański wokalista i songwriter jest jedną z największych światowych gwiazd nowoczesnej muzyki latynoskiej. W 2019 roku Ozuna trafił na listę najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu Time. Jest także czterokrotnym rekordzistą Guinnesa za swoje muzyczne osiągnięcia. W 2020 roku Ozuna stał się jednym z dziesięciu najczęściej słuchanych artystów na świecie na Spotify oraz na YouTube.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ozuna