Aktualności

11-05-2021-11:45:59

DJ Khaled z numerem 1 na Billboardzie!

Udostępnij! Tweetnij!

Po tygodniu od premiery albumu „KHALED KHALED” dostajemy ciągle nowe klipy, a płyta wspięła się na szczyt listy Billboard Top200!

Materiały prasowe

Dj Khaled nie przestaje nas zaskakiwać. Na premierę albumu zobaczyliśmy niesamowity teledysk z Jayem Z i Nasem do piosenki „SORRY NOT SORRY”. Od tego czasu na kanale producenta pojawiło się aż 10 filmów towarzyszących utworom z najnowszej płyty. Wczoraj byliśmy świadkiem premiery wideo do „LET IT GO” z Justinem Bieberem i 21 Savage. To już 3 album z rzędu, który wylądował na 1 miejscu listy Billoard Top200. Już teraz płyta została odtworzona ponad milion razy w serwisach streamingowych.

Dj Khaled od dwóch dekad jest na ustach całego muzycznego środowiska. Jego biznesowe i muzyczne wpływy rozciągają się na cały świat. Przez lata był na okładkach najważniejszych magazynów, odwiedził Baracka Obamę w Białym Domu i współpracował z najważniejszymi artystami. Zdobył dziesiątki złotych i platynowych wyróżnień, między innymi za piosenkę „Wild Thoughts” z Rihanną i Brysonem Tillerem, czy „No Brainer” z Justinem Bieberem, Chance the Rapperem. Do tej pory udało mu się zgromadzić 6 milionów sprzedanych płyt, 20 milionów sprzedanych singli i ponad 4 miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych. Producent jest także twarzą wielu organizacji charytatywnych m.in. Project Red, do której zaprosił go Bono.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: DJ KHALED