Aktualności

14-05-2021-10:46:04

Gaullin i Julian Perretta prezentują klubową wersję „Seven Nation Army”

Udostępnij! Tweetnij!

Czy z klasyka rocka takiego, jak „Seven Nation Army” zespołu The White Stripes da się uczynić klubowy hit? Gaullin i Julian Perretta udowadniają, że jest to możliwe!

Materiały prasowe

Obaj artyści od lat są gwarantami sukcesu w swoim gatunku. Ta piosenka, wydana w wytwórni B1, podobnie jak jej solowe poprzedniczki, osiągnie znaczne wyżyny na listach przebojów.

Gaullin to litewski producent, który nauczył się tworzyć muzykę z pomocą Lucky Luke’a i wydał swój pierwszy oficjalny projekt w 2016 roku. Jego ostatni przebój „Moonlight” – remake oryginału XXXTENTACION – był jego największym dotychczasowym sukcesem. Dziś genialny producent ma 5,4 miliona miesięcznych słuchaczy na Spotify, a jego największe fandomy znajdują się w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Brazylii i Francji.

Julian Perretta miał wspaniałe początki w 2008 roku: zaczynał jako support na europejskiej trasie Amy Winehouse, po czym ewoluował z cudownego dziecka popu do entuzjasty muzyki elektronicznej poprzez inspirujące spotkania z Felixem Jaehnem, Lost Frequencies i Kygo. Ma również wielkie plany na 2021 rok – EP-kę oraz album.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: GAULLIN