Aktualności

14-05-2021-10:45:45

Marnik i Tiscore łączą dwa światy w „HOLD ME”

Udostępnij! Tweetnij!

Nowy singiel „HOLD ME” włoskiego duetu Marnik i niemieckiego DJ-a Tiscore to chwytliwa muzyka pop w elektronicznym klimacie. Kawałek zwinnie łączy uzależniające melodie Grahama Candy z instrumentalną i produkcyjną magią Dereka „d.boom” Ullenbooma.

Materiały prasowe

Pochodzący z Nowej Zelandii i Kanady spotkali się w Berlinie w 2016 roku. Od tego czasu występują i piszą z czołowymi europejskimi artystami, takimi jak Alle Farben, Robin Schulz, Younotus i Deepend. „HOLD ME” został wyryty w kamieniu, gdy Graham i Derek wystąpili z improwizowanym setem didżejskim podczas zamieci śnieżnej na szczycie góry na austriackim festiwalu White Pearl Mountain. Swoimi zaraźliwym melodiami potrząsnęli pokrytymi śniegiem stokami. Teraz są gotowi przenieść swoją muzyczną burzę na cały świat!

Włoski duet Marnik (2,7 milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify) dał się poznać jako jeden z najbardziej obiecujących talentów na dzisiejszej scenie tanecznej, szybko wspinając się na światowe listy przebojów. Po osiągnięciu ponad 300 milionów streamów na platformach cyfrowych i zdobyciu kilku złotych i platynowych płyt, włoscy championi nie przestają wywierać na nas wrażenia. Mają za sobą solidną współpracę z niektórymi z najbardziej wpływowych producentów na świecie i artystami takimi jak Steve Aoki, R3HAB, KSHMR oraz Don Diablo. Marnik mocno narzucili swój charakterystyczny dźwięk Italo bounce dzięki piosenkom takim jak „Up & Down”, „Alone” czy „Butterfly”, które były masowo odtwarzane w europejskich stacjach radiowych. Oprócz producenckiego sukcesu, duet koncertował po całym świecie odwiedzając pożądane miejsca, w tym Tomorrowland, Sunburn Music Festival, Nikki Beach Miami, Story Miami, Pacha Ibiza, Ushuaia Ibiza, Queen Paris czy BCM Planet Dance Mallorca.

Utwór powstał we współpracy z berlińskim muzykiem Tiscore. „Gdzie zawodzą słowa, przemawia muzyka” – nie ma lepszego sposobu na opisanie sposobu myślenia artysty. 25-letni DJ i producent zaczął odkrywać świat muzyki już w wieku dziesięciu lat. Zebrał całe doświadczenie, którego potrzebował, aby dotrzeć tu, gdzie jest dzisiaj, ucząc się  po drodze gry na różnych instrumentach. Odkąd zaczął grać jako DJ i produkować w 2013 roku, grał w klubach w całych Niemczech, a także na festiwalach takich jak Airbeat One, Ruhr In Love, Electrisize i Spring Break na Zrce Beach Croatia. Zdobywając ponad 50 milionów odtworzeń na Spotify w ostatnich latach, DJ i producent stworzył wyjątkowy występ live, który łączy w sobie didżejowanie i użycie elektrycznych gitar. Ta kombinacja jest również obecna w jego najnowszych produkcjach. Wyjątkowe występy, produkcje i pasja Tiscore sprawiają, że jest jednym z najbardziej obiecujących nowych artystów niemieckiej sceny elektronicznej.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: MARNIK