Aktualności

18-05-2021-09:17:00

5 minut Soni Maselik trwa! Debiutantka wykorzystuje swoją kolejną szansę na sukces!

Udostępnij! Tweetnij!

Autorka hitu „Nie mów nic nikomu” nie spoczywa na laurach! Sonia Maselik wygrała jeden z odcinków „Szansa na sukces. Opole 2021”. Piosenką „Czy ona jest” z repertuaru Natalii Kukulskiej wyśpiewała sobie udział w wielkim finale programu i już w niedzielę zawalczy o udział w opolskich Debiutach!

foto: Dawid Ziemba

Sonia Maselik pochodzi z Piekar Śląskich i tworzy muzykę od wielu lat. Pisze, komponuje, aranżuje. Rok 2020 okazał się być dla Soni przełomowy. „Nie mów nic nikomu” – pierwszy singiel wydany pod szyldem Sony Music Poland - z tygodnia na tydzień stał się jednym z najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

Wokalistka wie jednak, że budowanie swojej pozycji w branży muzycznej jako debiutant to długotrwały proces i nieustanna praca. Początkiem maja Sonia wypuściła nowy singiel „Bla Bla Bla”, który udowadnia, że jest artystką świadomą. Sonia czerpie garściami z klasycznego, radiowego popu, dodając od siebie poczucie humoru, dystans do siebie i pozytywne przesłanie.

Jednym z marzeń Soni był występ na Debiutach w Opolu, na których swoje pierwsze kroki stawiały największe gwiazdy polskiej estrady. Sonia postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i zgłosiła się do programu „Szansa na sukces. Opole 2021”, którego zwycięzca wystąpi na wspomnianych Debiutach. W odcinku castingowym zmierzyła się z repertuarem Natalii Kukulskiej, wykonując utwór „Czy ona jest”. Z lekkością, dziewczęcym urokiem, ale i profesjonalnym wyczuciem nadała nowy ton piosence Natalii, co zaowocowało wygraną odcinka i tym samym, przepustką do wielkiego finału!

„Możliwość zaprezentowania w Opolu swojej twórczości, byłoby spełnieniem marzeń i ukoronowaniem tego, co ostatnio zaczęło dziać się w moim życiu. To byłby przełomowy moment nie tylko dla mnie jako Soni Maselik, która śpiewa piosenki, ale także dla mnie jako kompozytorki i songwriterki.” – mówi Sonia w jednym z wywiadów.

Już 23 maja Sonia wraz ze zwycięzcami pozostałych odcinków ostatniego sezonu „Szansy na sukces” powalczy o możliwość występu na festiwalu w Opolu. O dalszych losach Soni zdecydują telewidzowie w głosowaniu SMS.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!