Aktualności

21-05-2021-08:08:50

Francis On My Mind w singlu „Circle of Love”

Udostępnij! Tweetnij!

– Miłość przyjmuje wiele kształtów i form. Ulotne uczucie emanuje i przenika wszystko, dociera do ciebie falami, część z nich przynosi pokój, a inne wywołuje burze. Eksplorujmy krąg miłości razem – zachęca Francis On My Mind do odsłuchu swojego najnowszego singla „Circle of Love”.

Materiały prasowe

Za miks utworu odpowiada Martin Eden (Bjork, Tom Grennan), a master to zasługa Hansa Philippa Grafa (Sophie and the Giants). Singiel opowiada o wielu obliczach miłości, jak czasami może powodować u nas poczucie porażki i bezradności. Zazwyczaj doprowadza nas do szaleństwa, poczucia, że żyjemy oraz zawsze będziemy chcieli wracać po więcej.

Francis On My Mind to nowa, godna uwagi gwiazda na indie-popowej scenie. W swojej muzyce łączy popowe rytmy z wpływami lat 80. i odrobiną elektro. Kojące, zmysłowe dźwięki idealnie współgrają z jej świetnym wokalem oraz barwną osobowością.

Po triumfach w wielu lokalnych talent shows, 17-letnia dziś wokalistka stawiała pierwsze kroki w branży muzycznej, wydając swój pierwszy singiel „On My Mind”. Piosenka świetnie uchwyca nastrój młodzieńczej miłości, gdy koniec uczucia często zostawia z nadzieją na nowe początki. Jej drugi singiel „Never Be The Same” wyróżniał się klawiszami, melodyczną perkusją i delikatnym oraz mocnym zarazem wokalem.

Twórczość Francis On My Mind to powiew świeżości na współczesnej scenie pop. W sierpniu 2020 ukazał się trzeci singiel artystki, „Summer” – utwór melancholijny, ale z szybszym tempem i retro klimatem.

Francis On My Mind jest na progu wielkiej kariery, a „Circle of Love” to kolejny dowód na to, że warto obserwować karierę tej niezwykle utalentowanej artystki. Gdy już raz usłyszysz jej głos, zostanie on w twojej głowie na długo.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!