Aktualności

26-05-2021-09:06:13

Agnes z utworem „24 Hours”

Udostępnij! Tweetnij!

Agnes prezentuje drugą zapowiedź nadchodzącej płyty – singiel „24 Hours”. Za produkcję utworu odpowiadają Salem Al Fakir i Vincent Pontare (Madonna, Swedish House Mafia, Avicii).

Materiały prasowe

Agnes ma na koncie ponad 120 mln streamów na całym świecie oraz 1,2 mln miesięcznych słuchaczy w Spotify. W ciągu ostatniego roku wydała kilka nowych singli, w tym „Nothing Can Compare”, „Goodlife” i „Fngers Crossed”. Ten ostatni był pierwszą zapowiedzią nadchodzącego albumu artystki. Utwór przez 9 miesięcy z rzędu (!) był numerem jeden w radiach w Szwecji i ma już ponad 10 mln streamów.

O „24 Hours” Agnes mówi: – Piosenka opowiada o przechodzeniu przez ogień i ból, gdy twoje życie wywraca się do góry nogami. Czasami musi wydarzyć się coś ekstremalnego, byśmy mogli się przebudzić i zobaczyć wszystko wyraźnie. To moment, w którym otwierają się niedostępne wcześniej dni, a ty możesz iść do przodu.

Wielbiciele popu z całego świata pamiętają Agnes za sprawą dance-popowego klasyka „Release Me”, który zdominował parkiety w 2009 roku. Świetnie przyjęty przez krytykę i fanów album „Veritas” ukazał się w 2012 roku. W ciągu kolejnych lat Agnes wycofała się z życia publicznego, by spędzić trochę czasu na poszukiwanie nowych inspiracji. Artystka opisuje ten czas jako poznawanie nieznanego, które dało jej wielkie poczucie wolności i beztroski. Pozwoliło jej też skupić się na euforii tu i teraz, którą można odnaleźć na parkiecie. – Na dancefloorze wszyscy są równi. Liczy się bieżący moment. Po prostu jesteś. Nie ma złego i dobrego.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: