Aktualności

28-05-2021-10:35:08

MØ wydaje nowy singiel „Live to Survive”

Udostępnij! Tweetnij!

Megagwiazda pop MØ triumfalnie powraca z nowym singlem „Live to Survive”!

Materiały prasowe

„Live to Survive” to pierwszy solowy popis duńskiej gwiazdy pop od czasu jej docenionego przez krytyków albumu „Forever Neverland”, który powstał we współpracy z producentem SG Lewisem (Dua Lipa, Victoria Monet, Robyn) i został napisany wspólnie z Caroline Ailin (Dua Lipa, Katy Perry, Ellie Goulding). Trójka artystów wspólnie stworzyła utwór, który zawiera wszystkie elementy euforycznego, inspirującego hymnu i z pewnością wprowadzi nas w letni nastrój.

Nakręcony na brytyjskiej wsi pod okiem reżyserki Joanny Nordahl, zapierający dech w piersiach klip pokazuje, jak MØ wciela się w postać Ofelii i przedstawia niektóre z koncepcji na jej długo wyczekiwany nowy album: odrodzenie, transformację, akceptację i siłęSama piosenka opowiada o sile znalezionej w przebijaniu się naprzód przez trudności; uczuciu, które każdy dobrze rozumie w tych trudnych czasach: „Chodzi w dużej mierze o to, aby przedrzeć się przez gówniane chwile i wrócić silniejszym po drugiej stronie” – wyjaśnia MØ. „Ale chodzi również o wybaczenie sobie tych błędów. Zdarzy się to kilka razy w twoim życiu, więc musisz umieć wrócić do gry”.

Po wydaniu debiutanckiego albumu No Mythologies to Follow w 2014 roku, MØ przyciągnęła światową uwagę dzięki „Lean On” (Major Lazer i DJ Snake). Utwór nie był tylko hitem, ale prawdziwym fenomenem: „Lean On” z 2015 roku został uznany przez Spotify za najczęściej odtwarzaną piosenkę wszechczasów (wyprzedził ją jedynie Drake). Jest to jeden z najlepiej sprzedających się singli, ze światową sprzedażą na poziomie 13,1 miliona i ponad trzema miliardami odtworzeń.

Nowy singiel „Live to Survive” to odważny statement, który z pewnością zaostrzy apetyt obecnych fanów, ale i przyciągnie nowych słuchaczy. To smakowita zapowiedź większej ilości muzyki MØ, która nadaje ton jej nowej ery. Miejcie uszy szeroko otwarte!


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: