Aktualności

31-05-2021-10:05:30

Nelly Furtado powróci na listy przebojów

Udostępnij! Tweetnij!

Wielki hit Nelly Furtado „All Good Things (Come To An End)” zyskał nowe życie. Quarterhead przygotował nową, bardziej taneczną wersję utworu, jednak z poszanowaniem klimatu oryginału. Singiel po latach ma szanse znów trafić na szczyty list przebojów.

Materiały prasowe

Flames to dust

Lovers to friends

Why do all good things come to an end?

Nagrodzona Grammy wokalistka i kompozytorka Nelly Furtado zawojowała cały świat niepodrabialną mieszanką popu i trip-hopu z poszanowaniem muzycznych korzeni, śpiewaną fantastycznym wokalem oraz w szczery sposób. „All Good Things (Come To An End)” był piątym singlem promującym rewelacyjny album „Loose”, który pokrył się platyną w 26 krajach. Oryginalna wersja utworu ma ponad 250 mln streamów w serwisach cyfrowych i do dziś jest to jeden z najpopularniejszych utworów Nelly Furtado.

W związku z 15-leciem wydania kultowego albumu „Loose” Nelly Furtado, Quarterhead przygotowało świetny remiks utworu „All Good Things (Come To An End)”, który pojawi się na cyfrowej reedycji „Loose” – premiera całego albumu zaplanowana jest na 4 czerwca.

Quarterhead to wielokrotnie nagradzany oraz odznaczany platynowymi i złotymi płytami kompozytorsko-producencki duet, który tworzą multi-instrumentaliści Josh Tapen i Janik Riegert z Niemiec. Współpracowali z takimi gwiazdami jak Robin Schulz, Felix Jaehn, ATB, Ofenbach czy Backstreet Boys. Wyprodukowali światowy hit „The Passenger” Lum!x, który ma już ponad 70 mln streamów na całym świecie. Wspólnie z Ofenbach nagrali również wielki przebój „Head Shoulders Knees & Toes”.

Jak wyjaśnia Janik Riegert: – Jednym z popowych kawałków, na których się wychowaliśmy, było właśnie „All Good Things”. Nelly Furtado, Timbaland i Chris Martin stworzyli nasz soundtrack do pierwszych złamanych serc, najlepszych roadtripów oraz najdłuższych nocy. Ten projekt dla nas to nie był tylko zwykły remiks.

Josh Tapen dodaje: – Praca z tak kultowym materiałem była dla nas wspaniałym przeżyciem. Mamy nadzieję, że nowa wersja pomiędzy brzmieniem Nelly a naszym klimatem sprawi, że wrócą do was wspaniałe wspomnienia, a także, że będziecie mieli wiele nowych związanych z tym niesamowitym utworem.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!