Aktualności

02-06-2021-09:41:46

Remi Wolf z singlem „Liz”. To jedna z najciekawszych artystek Gen Z

Udostępnij! Tweetnij!

Remi Wolf, jedna z najciekawszych i najbardziej oryginalnych przedstawicielek Gen Z w muzyce, prezentuje nowy singiel „Liz”.

Materiały prasowe

W „Liz” głos Remi Wolf świetnie łączy się ze słodko-gorzkim tłem muzycznym, świetnie podkreślającym samoświadomość, autentyczność i poczucie humoru artystki. Dzięki tym cechom (między innymi) zyskała niemałe grono oddanych fanów, a wśród gwiazd, które doceniły jej talent, są m.in. takie ikony jak Nile Rodgers, Beck, Hot Chip, Little Dragon, Panda Bear, Polo & Pan, Free Nationals, Dominic Fike i Sylvan Esso. Wolf często grała „Liz” na swoich koncertach, więc postanowiła podziękować najwierniejszym fanom, którzy z niecierpliwością czekali, aż utwór uświetni ich biblioteki cyfrowe. Premierze audio towarzyszy też klip z kameralnym wykonaniem utworu.

Chciałam podzielić się „Liz” jako prezentem dla moich kochanych Remjobs, którzy są ze mną od początku i od paru lat codziennie zadawali mi pytanie o ten utwór. Gram „Liz” na trasach od zawsze, a wreszcie udało mi się stworzyć taką wersję studyjną, z której jestem bardzo dumna i którą mogę pokazać moim kochanym OG dzieciaczkom. Czuję się trochę, jakby kamień spadł mi z serca. Ta piosenka pokazuje nieco inną odsłonę mojej twórczości. Czułam się szczęśliwa i wolna, pisząc ten kawałek i mam nadzieję, że te same uczucia pojawią się u słuchaczy – tłumaczy Remi Wolf.

W 2020 Remi Wolf wydała drugą w karierze EP-kę, „I’m Allergic to Dogs!”. Niedawno ukazała się też EP-ka z remiksami w wykonaniu Nile’a Rodgersa, Becka, Hot Chip, Panda Bear i wielu innych. 25-letnia artystka wystąpiła w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, gdzie wykonała mash-up swojego wielkiego hitu „Photo ID” oraz singla „Hello Hello Hello!”. „Photo ID” zgromadziło ponad 10 miliardów wyświetleń na TikToku, a niedawno piosenka doczekała się świetnego remiksu w wykonaniu Dominica Fike’a. Do fanów Remi Wolf zaliczają się dziennikarze NPR, TIME, Pitchforka, „The Los Angeles Times”, „Paper”, „Nylon” czy „Billboard”. Czy dołączysz do tego grona dzięki „Liz”?


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: REMI WOLF