Aktualności

02-06-2021-12:49:29

Wygraj udział w ekskluzywnym odsłuchu albumu Marcina Maciejczaka

Udostępnij! Tweetnij!

Premiera „Tamte dni” 11 czerwca. Już teraz rusza konkurs, w którym do wygrania udział w przedpremierowym odsłuchu albumu oraz płyta z autografem!

Materiały prasowe

Marcin Maciejczak debiutuje albumem „Tamte dni”. Płyta ukaże się 11 czerwca. Artysta pokazał już okładkę i zdradził tracklistę wydawnictwa. Krążek można zamówić w przedsprzedaży. Został udostępniony także pre-save, a wraz z nim konkurs, w którym do wygrania jest udział w ekskluzywnym, przedpremierowym odsłuchu płyty Marcina oraz płyta z autografem artysty. Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie pre-save.

Marcin Maciejczak 'Tamte Dni' pre-save & konkurs.

więcej

Marcin Maciejczak to zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę odnosimy wrażenie, że wymyka się do świata baśni, zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi. Album „Tamte dni” to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać.

Młody wokalista dzięki zaskakującej muzycznej dojrzałości nie pozwala porównać się do żadnego z obecnych na rodzimej scenie artystów. Udało mu się natomiast stworzyć magiczne duety z Luną („Nie proszę o więcej”) i Natalią Nykiel („Ciepły front”).

Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware). Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali m.in. Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.

Na płycie znajdziemy oczywiście debiutancki singiel „Jak gdyby nic”, który uzyskał status platynowej płyty, oraz kolejne hity: „Deszcz i bez” i „Jeśli powiem” z filmu „Tarapaty 2”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!