Aktualności

07-06-2021-14:42:06

Dillon Francis, 220 KID i Bryn Christopher w „Unconditional”

Udostępnij! Tweetnij!

Światowej sławy producent, kompozytor i DJ Dillon Francis prezentuje nowy utwór „Unconditional” z gościnnym udziałem brytyjskiego producenta 220 KID (odpowiedzialnego m.in. za hitowy remiks „Wellerman” Nathana Evansa) oraz wokalisty Bryna Christophera (znanego z „No Therapy” Felixa Jaehna).

foto: Shane McCauley

„Unconditional” to pierwszy singiel Dillona Francisa w 2021 oraz przedsmak nadchodzącego pełnowymiarowego projektu producenta. Jak mówi Dillon: - Nagraliśmy „Unconditional”, by dać każdemu kawałek radości i zabawy. Piosenka powstała w lockdownie i rozpoczęła proces nagrywania albumu. Nie mogę się doczekać premiery!

Autorami utworu są Dillon Francis, 220 KID, MNEK i Kolidescopes, a w singlu słyszymy wokal Bryna Christophera. „Unconditional” to klasyczny kawałek house’owy w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na okładce znalazła się fotografia z rodzinnego archiwum Francisa – to zdjęcie jego babci i dziadka.

Dillon Francis debiutował w szeregach dużej wytwórni w 2014 „Money Sucks, Friends Rule”, a wydany rok później mixtape „This Mixtape is Fire” dotarł na szczyt listy Billboard Top Dance/Electronic Albums Chart. W 2018 ukazał się drugi album artysty, „WUT WUT”, jak również program komediowy „Like and Subcribe” zrealizowany we współpracy z Funny or Die. W 2019 światło dzienne ujrzał mixtape „Magic is Real”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!