Aktualności

08-06-2021-11:08:12

“Last Train Home” – nowy singiel i teledysk Johna Mayera

Udostępnij! Tweetnij!

Nowy album artysty “Sob Rock” ukaże się 16 lipca.

foto: Mark Seliger

John Mayer powraca z nowym singlem i teledyskiem zatytułowanym „Last Train Home”. To klasyczny utwór Johna, z niezapomnianym gitatowym riffem i tekstem wartym cytowania. Zarówno w utworze, jak i klipie, gościnnie pojawiła się Maren Morris. W nagraniu utworu wzięli udział perkusista Lenny Castro [Toto] oraz klawiszowiec Greg Phillinganes [Stevie Wonder, Eric Clapton, Michael Jackson, Toto].

John zaprezentował „Last Train Home” premierowo wczoraj w programie Jimmy Kimmel Live. Pierwsze zapowiedzi tej piosenki pojawiły się jednak już w marcu na TikToku, gdzie Mayer zagrał kilka taktów utworu – nagranie obejrzało ponad 1,4 milionów użytkowników aplikacji. Utwór pochodzi z nadchodzącego, ósmego albumu Mayera „Sob Rock”, który trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych już 16 lipca. Wyprodukowany przez Johna Mayera oraz Dona Wasa album został nagrany w Henston Sutdio w Los Angeles i jest następcą wydanej w 2017 roku płyty „The Search for Everything”.

Bez ostrzeżenia, reklamy albumu „Sob Rock” zaczęły pojawiać się w metrze w Nowym Jorku i Los Angeles, a w ostatni wtorek John udostępnił okładkę albumu na swoim koncie na Twitterze i udzielił wywiadu dla Wall Street Journal, w którym opowiedział o singlu i albumie. W bardzo klasycznym stylu promocji, do fanów Johna Mayera został wysłany oficjalny oficjalny zin, który zawiera wywiad między Mayerem a producentem Donem Wasem.

"Sob Rock" – lista utworów:

1. Last Train Home

2. Shouldn’t Matter but It Does

3. New Light

4. Why You No Love Me

5. Wild Blue

6. Shot in the Dark

7. I Guess I Just Feel Like

8. Til the Right One Comes

9. Carry Me Away

10. All I Want Is to Be With You

Nie ma drugiego takiego artysty jak John Mayer – zdobywca siedmiu Grammy, ceniony autor utworów i genialny gitarzysta w jednym. Zadebiutował wielokrotnie platynową płytą „Room For Squares” w 2001 roku i od tego czasu trzy razy trafiał na pierwsze miejsce Billboardu – z albumami „Heavier Things”, „Battle Studies” i „Born and Raised”. Sprzedał ponad 20 milionów albumów i wygenerował miliardy streamów swoich utworów. Mayer jest także gitarzystą i wokalista w zespole Dead & Company, powołanym w 2015 roku, który dotychczas zagrał sześć tras koncertowych przez 3,4 milionami fanów. Ostatni album Johna Mayera „The Search for Everything” zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard Top 200.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: JOHN MAYER