Aktualności

08-06-2021-11:08:04

Drenchill, DUBOSS, Szarr i Iwaro prezentują „Tócame”

Udostępnij! Tweetnij!

W oparciu o kompozycję Szarr i Iwaro, Drenchill i DUBOSS stworzyli mocny latynoski hit z intensywnie budowanym napięciem! Rapowe zwrotki reggaeton dopełniają „Tócame” i sprawiają, że jest to prawdziwy hit nadchodzącego lata!

Materiały prasowe

Kiedy Drenchill wydał przeróbkę hitu „Freed From Desire”, nikt nie mógł przewidzieć, co wkrótce nastąpi. Utwór okazał się przebojem w Polsce, Rosji i sporej części Europy Wschodniej, trafiając na pierwsze miejsce na oficjalnych listach przebojów, w Shazam, Airplay czy Spotify Viral, oraz zdobywając 60 milionów wyświetleń na YouTube i 55 milionów streamów na Spotify. Sukces utworu przyniósł mu dwie pierwsze złote i platynowe płyty, a także występy w klubach, na festiwalach i w programach telewizyjnych. Grał nawet na stadionie przed 40 000 osobami, a „Freed From Desire” był najczęściej granym utworem w polskim radiu w 2019 roku.

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia i wychowania na Balearach, DUBOSS jest nowicjuszem, na którego warto zwrócić uwagę. Po ponad 8 milionach streamów jego debiutanckiego singla „Voyage, Voyage” z Imanbek oraz jego kontynuacjach „Losing My Religion” i „Going Down”, DUBOSS dołącza do twórcy hitów Drenchilla w inspirowanym latynoską muzyką utworze.

Zapoznawszy się z wieloma kulturami świata, Szarr czerpie inspirację z różnych gatunków. Jego brzmienie zmienia się z popu w EDM, aż do latin-popu. „Tócame” to doskonały przykład jego niekończących się możliwości. Wokal w utworze zapewnił Iwaro – piosenkarz, DJ, producent muzyczny, remikser, autor tekstów i producent-widmo światowej sławy artystów EDM.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: drenchill