Aktualności

11-06-2021-10:30:25

Premiera debiutanckiego albumu Marcina Maciejczaka już dziś

Udostępnij! Tweetnij!

Długo wyczekiwany debiutancki album Marcina Maciejczaka „Tamte dni” już dostępny we wszystkich sklepach oraz serwisach streamingowych.

foto:. Maciej Nowak Universal Music

Marcin Maciejczak - Tamte Dni

Listen to Tamte Dni by Marcin Maciejczak.

więcej

Od dnia premiery utworu „Jak gdyby nic”, czyli pierwszego singla Marcina Maciejczaka (platynowa płyta), minął ponad rok. Był to rok, który wywrócił jego świat do góry nogami. Dla młodego artysty był to dodatkowo trudny czas wytężonej pracy nad realizacją swoich marzeń, połączonych z codziennymi obowiązkami i szkołą. Ten egzamin Marcin Maciejczak zdał na piątkę z plusem. Podsumowaniem tego etapu i początkiem nowego, jeszcze bardziej ekscytującego, jest debiutancki album Marcina zatytułowany „Tamte dni”.

„Tamte dni” to zaproszenie do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać. Żeby zobaczyć ten bajkowy świat, choć na chwilę trzeba się w nim zanurzyć. Jak? Wystarczy posłuchać płyty od początku do końca. Żeby poczuć i zrozumieć tą wyjątkową opowieść. Żeby dostrzec niezwykłą wrażliwość i dojrzałość tak młodego wokalisty. 

Na albumie znalazły się m.in. „Deszcz i bez”, „Marzenie”, „Jak gdyby nic”, „Jeśli powiem” z filmu „Tarapaty 2” oraz duety z Luną („Nie proszę o więcej”) i Natalią Nykiel („Ciepły front”).

Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Lawrencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware). Muzykę i teksty na album Marcina napisali także: Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.

Już 29 czerwca w Warszawie (Praga Centrum) odbędzie się koncert promocyjny Marcina, podczas którego zagra cały premierowy materiał. Bilety dostępne pod tym linkiem:

Marcin Maciejczak - Follow The Step

Objawienie 3. edycji The Voice Kids w Polsce! Marcin już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. „I’ll Never Love Again” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Narodziny gwiazdy”. Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach The Voice Kids na całym świecie. Pozostałe wykonania Marcina […]

więcej

Link do wydarzenia TUTAJ

 


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!