Aktualności

11-06-2021-11:11:35

Jessie J o tym, jak ważna jest miłość do samego siebie

Udostępnij! Tweetnij!

Jessie J w najnowszym singlu „I Want Love” śpiewa o tym, jak ważne jest, byśmy kochali samych siebie. Utwór napisany wspólnie z Ryanem Tedderem z OneRepublic zapowiada nową płytę artystki.

Materiały prasowe

Jessie J powraca w wielkim stylu! „I Want Love” to pierwszy po dłuższej przerwie premierowy materiał od artystki, która w tym roku świętuje dziesięciolecie wydania debiutanckiego albumu „Who You Are”. Nad nowym singlem pracowała z trzykrotnym laureatem Grammy, Ryanem Tedderem, który nie tylko odnosi światowe sukcesy z zespołem OneRepublic, ale też od lat komponuje hity dla największych gwiazd muzyki – chociażby dla Beyonce czy Adele.

Jessie J tak mówi o „I Want Love”: – Chciałam powrócić z utworem, który zabrzmi klasycznie i współcześnie zarazem. Epicki wokal i klimat, który z miejsca przenosi na parkiet. Nie mogę doczekać się, aż będziecie mogli tańczyć i śpiewać razem ze mną.

„I Want Love” to pierwsza zapowiedź piątego pełnowymiarowego albumu Jessie J, nad którym artystka również będzie pracować z Ryanem Tedderem – w roli kompozytora i producenta wykonawczego.

W 2011 Jessie J stała się jednym z najbardziej liczących się głosów we współczesnym popie. Na platynowym albumie „Who You Are” znalazły się wielkie hity „Price Tag” i „Domino”. Za sprawą wydawnictwa Jessie przeszła do historii jako pierwsza brytyjska artystka, która zamieściła 6 lub więcej utworów w Top 10 zestawienia singli. Wokalistka otrzymała 2011 Critics’ Choice BRT Award i BBC Sound of 2011. Wydany w 2014 „Sweet Talker” trafił do Top 10 Billboard 200 i przyniósł wielki hit „Bang Bang” z Arianą Geande i Nicki Minaj. W 2018 ukazało się czteroczęściowe wydawnictwo „R.O.S.E.”, a w tym samym roku Jessie J triumfowała w chińskim programie telewizyjnym „SINGER”. Każdy odcinek zbierał 250-milionową widownię, a finał obejrzało ponad miliard widzów. Jessie J była nie tylko pierwszą międzynarodową gwiazdą, która wzięła udział w starciu z największymi sławami azjatyckiej sceny, ale też pierwszą artystką zagraniczną, która wygrała show.

W 2021 charyzmatyczna Jessie J powraca z kolejnym hitem „I Want Love”.

Jessie J - I Want Love

Listen to I Want Love by Jessie J.

więcej
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: JESSIE J