Aktualności

14-06-2021-15:15:28

Crowd Supportes i Skytech zagrzewają polską drużynę do boju

Udostępnij! Tweetnij!

Najpopularniejsi polscy producenci i animatorzy widowisk sportowych na świecie – Crowd Supporters i jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów muzyki elektronicznej na świecie – Skytech, połączyli moce, dołożyli SuperMoc, czyli siedmioletniego Anatola i w ten sposób postała piosenka „Hej Polska Gola!”.

Materiały prasowe

„Hej Polska Gola!”. Piosenka, która ma za zadanie motywować reprezentację Polski do zwycięstw, a nas – wszystkich kibiców – do śpiewu i zabawy w czasie trwania Mistrzostw Europy w piłce nożnej, a najchętniej jeszcze długo po nich.

Jak mówią zgodnie Crowdzi, Skytech i Anatol, jeśli złowiliby złotą rybkę, to mieliby takie trzy życzenia: aby „Hej Polska Gola!” była dzwonkiem lub muzyką na czekanie w telefonie każdego kibica reprezentacji Polski w piłce nożnej podczas Mistrzostw Europy, a najchętniej jeszcze po nich; aby „Hej Polska Gola!” była śpiewania w szatni biało-czerwonych po każdym zwycięstwie Polaków. Zwycięstw życzymy tylu, ile rozegranych meczów; aby „Hej Polska Gola!” została wykonana na żywo w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowy z udziałem 30 000 kibiców.

To marzenie jest najbliżej spełnienia i do tego wykonamy to podczas meczu z Hiszpanią. A wiecie jakie jest hiszpańskie odniesienie tej piosenki? PODZIĘKOWANIA:

Dla Włochów za melodię.

Dla Polskiego Związku Piłki Nożnej i Łączy nas Piłka za awans na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i udostępnienie zdjęć z tych pięknych chwil w drodze po awans.

Dla PGE Narodowy za możliwość oprawy Narodowej Strefy Kibica i wykonania tej piosenki z udziałem kibiców podczas meczu Hiszpania - Polska.

Dla LZS Justynów, za udostępnienie swojego obiektu, na którym najwięksi kibice piłki nożnej, czyli piłkarze i ci mali i ci duzi, zostawiają serca i pot dla swojej pasji i drużyny.

Dla LZS Justynów i Akademia Piłkarska Andrespolia, których zawodnicy wystąpili w tym teledysku. Jeśli wszyscy młodzi piłkarze w Polsce, są tak fantastycznym piłkarskim narybkiem, to mamy kolejną SuperMoc.

Dla klasy 1A Szkoły Podstawowej nr 46 w Łodzi, za udział w teledysku uczniów klasy i wsparcie Anatola w jego wyjątkowej chwili. Jeśli uczniowie wszystkich klas w Polsce, tak mocno kibicują polskiej reprezentacji, to także nasza SuperMoc.

Obserwuj Crowd Supporters: 

⚽️ Facebook

⚽️ Spotify

⚽️ TikTok

Obserwuj Skytecha: 

⚽️ Instagram

⚽️TikTok

⚽️ Facebook

#HejPolskaGola #CrowdSupporters #Skytech, #MotywujemyPOL


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , skytech